Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nappali altatási módszerek...

Nappali altatási módszerek érdekelnének picuri babáknál, legkésőbb 10 perc múlva felébred ahogy leteszem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az esti altatással nincs gond, úgy tűnik most.Nappal viszont a babakocsiban altatás az egyetlen, ami azonnal hat és hosszú alvásokat eredményez, de én bent a házban is szeretném, ha el tudna aludni 2 hónaposom.
2012. ápr. 20. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hoyg hideg a kiságy, és felébred rá. Melegítsd elő!
2012. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az első 20 perc (mikor elaludt), még az éber alvás fázisába tartozik, és csak ezután alszik mélyen. Próbáld meg picit tovább magadon tartani, hátha bejön.
2012. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hason alszik?
2012. ápr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint nekem is ezt csinálta a babám.Kiprobáltam hogy hason altatom , azóta egész éjjel felse kel.
2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hason alszik, úgy szeret. Lehet, h az a baj, hogy én nem várom meg, h cicin aludjon el, jóllakik, majd megbüfiztetem és leteszem. Ez működik is, ha elég fáradt és jól van lakva, mint pl este. De nappal....
2012. ápr. 20. 20:59
 6/11 anonim válasza:

És ha 10 perc múlva felébred, akkor mit csinál? Sír? Mert ha nem sír, akkor az is lehet, hogy magától is visszaalszik.

Az előttem szólóval értek egyet, kicsit bebugyolálni, hogy meleg kis kuckója legyen és kicsit tovább magadon hagyni.

Ha megszokja a babakocsiban altatást, akkor lehet, hogy toligálhatod a későbbiekben is...

2012. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor az a baj, hogy evés után rakod le aludni. Azért kel fel mert olyankor indul be az emésztése, és a pocakja felébreszti. Nálunk is ez volt. Evés után legalább 20-30 percet legyetek még fent, és akkor nyugodtabban fog aludni.
2012. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van, de akkor babakocsiban miért ájul be rögtön? És nem is ébred fel.
2012. ápr. 20. 21:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem is tologatom, csak kitolom a friss levegőre a teraszra.
2012. ápr. 20. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a friss levegő üti ki olyankor :) A legtöbb baba gyorsan és hosszan tud aludni a levegőn. Én bent a hátamra kötöttem és úgy aludt, persze ez nem mindenkinek tetsző módszer...
2012. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!