Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el?

Hogyan altassam el?

Figyelt kérdés
3hónapos a kislányom és nem akar aludni. mikor látom hogy álmos be szoktam tenni a kiságyba hogy aludjon de nem akar be aludni csak ha előtte kb 20percig sír. de akkor is ringatnom kell hogy nagy nehezen be aludjon. magától nem is akar be aludni. és ez megy minden alvás előtt. már ki készülök. régen oly jó alvó volt. ha meg be alszik akkor 1óra azt fent van. ti hogyan altattátok 3hós babátokat? karban se alszik el.

2013. júl. 14. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor még csak a mellemen aludt el szoptatás közben, vagy kendőben.

6 hónapos múlt, mire éjszaka etetés után magától is bealudt úgy, hogy a kiságyba tettem és lefogtam a lábait, hogy ne kapálózzon.

Nappal még mindig vagy kendőben, vagy a mellemen alszik el.


Ringatva is elaludna, de nem bírja a hátam, mert kb. 30-40 percbe telne minimum, sokkal kényelmesebb megszoptatni.

2013. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nekem tápszeres így mellemen nem tud be aludni.
2013. júl. 14. 11:33
 3/4 anonim válasza:
Oka szokott lenni hogy nem lakik jól,vagy fáj a hasa esetleg felzaklatja valami.Mennyit eszik?
2013. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld valami kis lágy énekléssel megnyugtatni és ringatni, utána én hasra fektettem és popsipakolgatás következett, egy kis időbe bele telik mire megszokja, de menni fog. Nálunk is volt, hogy fél órát szenvedtünk hogy elaludjon és 20 perc múlva fenn volt. Ma már 5 hónapos és még mindig altatom énekléssel, bár már rövidebb idő alatt alszik el. Van hogy csak félórát alszik, de van, hogy többet, ha jókedvűen kel fel, akkor valószínűleg elég volt neki annyi alvás.
2013. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!