Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alvási probléma! Mit tegyek?

Meese kérdése:

Alvási probléma! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van,hogy a kisfiam (fél éves),hason alvó. De tud már hasról hátra forogni!Ha álmos és beteszem a kiságyba rögtön a hátára fordul!Tanácsoltátok már,hogy támasszam ki ez bevált 1 hónapig,de a lelkem rájött,hogy addig mocorog ,hogy a hátára fordul...!És háton meg nem alszik el. Mit tegyek,hogy eltudjon aludni?Valami jó ötlet...:)
2013. júl. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk pont fordítva van, kislányom csak a hátán vagy az oldalára fordulva alszik, de éjszaka van, hogy többször felsír, mert a hasára fordul és úgy nem tud aludni. Ilyenkor megfordítom, és alszik tovább, mintha mi sem történt volna.

Érdekes, mert ha ébren van, akkor forog már oda-vissza, le sem lehet állítani, de álmában nem tud visszafordulni a hátára.

Még én sem találtam a problémára megoldást. A mozgásfejlődés ilyen, álmukban is gyakorolnak. :) Majd csak megoldódik egyszer. Ha esetleg eszedbe jut majd valami megoldás, írd meg, hátha beválik nálunk is.

2013. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nnairam84 válasza:
Nàlunk pontosan ugyan ez a helyzet...ezzel èbreszti magàt èjjel. Nappal is mindig hason szépen elalszik magànz àgyàban...de hàton nem megy csak babakocsiban. Ès ràadàsul 30 perc .ès màr fent is van..
2013. júl. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is 30 min és fent van :)!Csak rájövök egyszer a titok nyitjára :)
2013. júl. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!