Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idősen hagyta el a...

Mennyi idősen hagyta el a gyermeked a délutáni alvást? Fokoztosan történt vagy egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt 3 éves. :( Egyre nehezebb volt elaltnai ebéd után, már minden alkalom összeveszéssel, kiabálással és sírással telt, végül aludt 1-1,5 órát, este meg még 10-kor sem aludt. Egy nap úgy döntöttem, én ezt tovább nem erőltetem. Még párszor megkérdeztem tőle, akar-e aludni, a válasz mindig nem volt, így - mondhatni egyik napról a másikra - elhagytuk. Azóta este 8-fél 9 körül már húzza a lóbőrt.
2013. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 éves lesz nemsokára a lányom, még alszik ebéd után kb 1,5 órát. Egyenlőre kell még ez neki, előfordul, hogy valamiért nem tud aludni pl fúrnak-faragnak a házban, de olyankor tiszta idegroncs délután és este meg kidől. Szóval egyértelműen kell még ez a pihi neki, pedig este is időben ágyban kerül, általában kilenc körül már alszik.

A fiam 3,5 éves, ő is másfél órát huny általában még ebéd után, viszont mostanában többször előfordult, hogy neki is kimaradt (felújítanak a házban...), és ő totál jól bírta így is a napot, meg se kottyant neki a kiesett pihenőidő, sőt mintha mostanában egyre rövidülne az alvással töltött ideje is.

2013. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam még nincs 2.5 éves és egyre többször kimarad a délutáni alvás. Gondolom teljesen el fogja hagyni nemsokára.

Csak azon aggódok, hogy mi lesz így az oviban.

2013. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 balkalolka ***** válasza:
Szerintem normális ha az ember delel, pláne nyáron, életkortól függetlenül.
2013. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


Kedves utolsó! Igazad van, de munkahelyen nem biztos, hogy díjazná a főnök, ha lefeküdnék :-)

2013. júl. 23. 10:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a munkahelyről beszélt,de ha itthon vagyok én sem hagyom ki az ebéd utáni alvást. Nagyon jót tesz.
2013. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok nappal aludni, ugyhogy ez nem mindenkire igaz.
2016. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!