Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek cicin alszik el a...

Akinek cicin alszik el a babája, de felébred fél óra-egy óra múlva egy kaki miatt, hogy alszik vissza? Cici nem kell ilyenkor, csak rángatja és sír ha ráteszem.

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
cumi?
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálom kakiltatni, simogatom, tornáztatom... van, hogy 1 órán keresztül is. Igaz, az én fiam még csak 2 hónapos lesz. Remélem, idővel javul a helyzet...
2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy hónapos. Sikerül kakilni csak nyügi marad.

Most pont visszaaludt cicin :)

De pl ha ringatom csak nézelôdik.

A cumitól öklendezik..

2013. júl. 29. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
nem biztos az összefüggés, de egy próbát megér - az én babóm rengeteget pukizik, kakil, és nem esik nehezére, egyáltalán nem hasfájós,,, - én kezdetektől iszom minden nap a szoptatós teát (dm-ben lehet kapni és van benne édeskömény, ami segít a hasfájáson) 1 kancsóba kb 1 literes, 2 filterrel belelógatok és azt kortyolgatom. próbáld ki. (nekem is rángatja néha a cicit, olyankor felemelem, büfizik... amúgy azért is rángathatja, mert már nem kell neki, nem akar szopizni, mert játszani akar, vagy éppen álmos - ez utóbbi esetben párnának használja a didit, és elalszik rajta) :)
2013. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is pont így iszom a teát és ilyen hatással van az én babámra is :)
2013. júl. 29. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!