Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy lehet rászoktatni arra...

Anna 1980 kérdése:

Hogy lehet rászoktatni arra egy babát, hogy egyedül aludjon? 8 hónapos a kislányom és csak velem együtt hajlandó aludni. Gyakran felébred és ha nem vagyok melette akkor sír és nem hajlandó visszaaludni.

Figyelt kérdés
Az alvás egyre nehezebben megy, mert pont emiatt sokszor éjfélkor még fenn van (nagyon sokszor felébred és nem mindig sikerül gyorsan visszaaltatni) és sokszor reggel 7 előtt már ébren van mert nekem korán kelnem kell. Még mindig velünk egy ágyban alszik, ami nem is lenne olyan nagy baj, csak amiatt aggódok, hogy keveset alszik éjszakánként.
2013. júl. 28. 22:58
 1/2 snapsz94 válasza:
48%
Így sose fogod leszoktatni. Tedd külön ágyba, s hadd bőgjön. Megszokja. A miénk sose aludt velünk, volt, s van külön ágya.
2013. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen gyerekfüggő. A lányom csak ringatva aludt el, nehéz volt és hosszú idő átszoktatni, bár ő mindig az ágyában aludt végül. Én félálomban az ágyába tettem, ott maradtam mellette, simogattam a hátát, kezét. Eleinte sokszor felébredt, aztán egyre kevesebbszer. A fiamat meg nem lehetett ölben altatni, kezdetektől az ágyában aludt el.
2013. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!