Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, hogyha a babám a...

Mit tegyek, hogyha a babám a karomban elalszik, de amint beteszem az ágyába felébred?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Hagyd az ágyában, majd elalszik. Lehet, hogy kicsit nyöszörög vagy sír, de ez nem baj.
2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne a karodban altasd el, hanem fektesd magad mellé és úgy bújjatok össze. eleinte furcsa lesz neki, de idővel ki tudsz majd surranni mellőle. Később pedig, ha már mélyen alszik be tudod tenni a kiságyba. Még később pedig a kiságyban is eltudod majd altatni :-)
2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanigy altattam a babamat mint a 2. valaszolo. Eloszor kezben, majd melle bujtam, eleinte meg sunyi modon (elso 1 het) felebredt ha leleptem :), ra 1 hetre mar nem zavarta ha elmentem, plusz meg 1 hetre pedig mar egyedul tudott elaludni a kisagyaban. Amugy van h elbobiskol ha az olemben van es ha lerakom az en fiam is felebred, de adok neki cumit, megsimogatom, puszit adok es o mar csukja is be a szemet. Probalj ott maradni vele, simogatni dudolaszni, de ne vedd vissza a kezedbe. Idovel biztosan megfogja szokni, h nincs mitol tartani, anya a kozelben van.
2012. dec. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,sikerült,de egy gondom még így is marad,elalszik....de akkor hogy legyen a büfiztetés?
2012. dec. 12. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megemeled, hogy berakd a kiságyba, akkor emeled a válladhoz. Ki fog jönni a büfi. Nálunk mindig kijött akkor is :-)Persze, nem órákkal később raktam át az ágyába :-)
2012. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!