Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem alszik a babám, mit tegyek?

Nem alszik a babám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éjszaka jól alszik,most két és fél hónapos de kb reggel 10től fent van este 10-11ig,mire odajutnák hogy megcsináljam a házban való teendőket én is elfáradok.valami házi praktika hogy délután eltudjam altatani legalább 1-2 órára??!!!

2013. aug. 1. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megpróbálok segíteni 2 gyerkőcöm van 4 éves és 11 hónapos!

ilyen pici babának még nagyon sokat kéne aludnia ugyhogy valahogy megkell próbálnod hogy aludjon!

Hogyan szoktad altatni?

Mindig ilyen keveset alszik vagy úgy gondolod hogy a meleg játszik közre?

2013. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát változó hogy altatom,ugye tápszeres mert 3 hetes kora óta nincs tejem.Van hogyha megtetettem-megitattam el is aludt,van hogy játszok vele,"beszélgetünk" kifárad ezáltal és alszik ismét:)) Volt már nagy meleg és akkor is aludt(annyi hogy picit hosszabb ideig tartott az altatás),de most 1 hete kb nem alszik...van hogy el van magába de akkor se hagyhatom ott mert ha nem lát engem síír és a konyhába meg ilyen helyekre nem tudom vinni mert nagyon meleg van,ha megy a ventillátor meg fázik(jég hideg a gyerek)...így csak a szobába tudunk lenni mert itt jó hűvös van,ezáltal nem tudok semmit se csinálni.De pl a mai napot végigsíírta...
2013. aug. 1. 21:57
 3/4 Gabi86 ***** válasza:
a mai nap nekem is sir a babám szinte egész nap.2 hós
2013. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noi333 ***** válasza:
az én lányom is kb így alszik ahogy te is írtad de mondjuk ő szokott délután is egy fél óra vagy egy órát aludni. de már el múlt egy éves. szerintem fürdesd meg had pancsizzon jo langyos vízben sokáig :) tavaly nyáron én is csináltam a kádba tettem alá vagy törölközőt vagy szivacsot, locsolgattam a pociját akár fél óráig is :) aztán hátha elszundít egy kicsit :)
2013. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!