Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babám 10 napos, nem tudom...

Babám 10 napos, nem tudom hogy ha jól alszik felkeltsem-e cicizni. Ti felkeltenétek? Hajnali 3:30. kor aludt vissza és még mindig alszik. Hagyjam még aludni?

Figyelt kérdés
alvás
2013. máj. 22. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő h max. 4 óra teljen el 2 evés között.Lassan keltegesd, szerintem.
2013. máj. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ket hetes volt a lanyom, amikor ataludta az ejszakat. Este 9-tol hajnali fel 6-ig!!!

Kicsit sarga volt, de nem veszes.

Ezert tanacsolta a gyerekorcos, hogy ejfel es ketto kozott ebresszuk fel.

Megtettuk...a lanyom torkaszakadtabol uvoltott 2,5 oran keresztul. Egyaltalan nem szopott.

Nagynehezen megnyugodott es elaludt.

3050 g szuletett, az 1 honapos statuson 3800g korul volt, a 2 honaposon 4400g .. Egyaltalan nem volt ok aggodni.


4orankent erdemes etetesre kelteni, de ha alszik, foleg ejszaka, akkor szerintem felesleges.

Olyan meg nem volt, hogy egy gyermek nem jelzett volna, hogy ehes..

2013. máj. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éjjel ne keltsd semmiképpen. Az esti tej nagyon tápláló, azzal normális ha sokáig kibírja. Hagy aludjon.
2013. máj. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se keltsd fel, ha éhes, felsír és nem fog tudni aludni. Ha alszik, akkor még nem éhezett meg. Nagyon jól vannak "programozva" a babák, ha valami zavarja (éhes, szomjas, pisis,fél, fázik, stb) szólni fog.

Egyszer én is felkeltettem a fiam, na soha többet. Nemhogy nem evett, nem aludt vissza, sőt még másnap is végig nyűgös volt, sírdogált, enni sem akart úgy, mint előtte. Pici még, kell neki az alvás, pihenés.

2013. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka alvó gyermeket nem szabad felébreszteni, ha éhes fel fog ébredni. Nézegesd, hogy nem lázas, szépen lélegzik stb. de hagyd aludni amíg jólesik neki. Ha felébreszted lesz egy éjszaka soha nem alvó inni enni kérő gyereked, hisztis lesz mert nem úgy alszik ahogy neki tetszik, kevesebbet fog enni és még gyakrabban fog felébredni.
2013. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha éhes úgyis felkel ilyen marhaságot mert sok idő telt el. Éhen nem fog halni az biztos. A legtöbb védőnő meg annyi álltaságot tud mondani h borzasztó!!! 20 perce alszik tovább mint ahogy letelt a 3 óra...hagyjad szegény picit nyugodtan aludni... Jelzi ha már éhes nem kell félni!!
2013. máj. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magától felkel, ha éhes. Ez ösztön. Ez is hozzá tartozik az igény szerinti tápláláshoz, így alakítja a maga ritmusát. Én sosem keltettem egyiket sem ilyenkor, hamar át is aludták az éjszakát.
2013. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia szerintem azért gondold meg hogy mit hiszel el a védőnőnek és mit nem, az én védőnénim 25 éves se gyereke se tapasztalata sajna másikat választani nincs lehetőségem mert mindegyiknél telt ház van és csak a saját körzetüket tudják már vállalni, inkább olvass és érdeklődj olyan szülőknél akik már tapasztaltabbak illetve szülőknél :) én is anyukámtól kérdeztem mindent és mindig az volt a válasz hogy én ugyan még akkor a Spock könyv alapján neveltelek titeket de szerintem így lenne ez pl jó, és akkor én is utána nézek így több helyről érdeklődök
2013. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!