Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? 6 hetes babám...

Mit tegyek? 6 hetes babám hasfájós volt (bár még most is) ezért állandóan felkapkodtunk és kézben aludt el, most korházban voltunk és szintén kézben altattam, na most már nem alszik el a kiságyában.

Figyelt kérdés
a kezemben alszik ahogy letenném az ágyában azonnal kinyitja a szemét és felsir, ha felveszem elhallgat és alszik tovább a kezemben, (persze vigyorog egyet rám). hogyan tudnám a kiságyához szokatni?
2013. júl. 27. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Lassan..nagyon lassan.Nekem mind a két gyerekem fél évig mellettem aludtak, mert ott érezték jól magukat.Fiam 7 hónapos, már 1 hónapja simán betudom rakni a kiságyba aludni.

Most a babáddal sok minden történt, sokat kínlódik ahogy olvasom..rád van szüksége.Ne aggódj hogy örökké így lesz..mert nem.Altasd csak kézben, vagy magad mellett..még nagyon picike..Ne akard szoktatni sehova..

2013. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!