Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sírni hagyás 13 hónaposnál?

Sírni hagyás 13 hónaposnál?

Figyelt kérdés

13 hónaposom ha kézben alszik el és lerakom egyből felébred és sír.

Most azt próbáljuk ki, hogy az esti tejcsi után lerakom az ágyába és kimegyek. Természetesen elkezd sírni, de jó 10-15 perc múlva alszik egészen reggelig. Eddig éjszaka vagy 5-ször kelt. Néha kitolódik egy kicsit ez az idő de ez az átlag. Most már több mint 1 hete csináljuk ezt.


Ez a 10 15 perces sírni hagyás még belefér?

Mikor fog sírás nélkül a jóéjszakát puszi után aludni?


2013. aug. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
azt nem próbáltad hogy az ágyában aludjon el, de Te ott vagy, mesélsz neki vagy simized vagy énekelsz, bármi?
2013. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jót írt az első, próbáld meg azt. Biztos fog úgy is sírni, bepróbálkozik hogy vedd ki de ha erős leszel megtanulja hogy aludni kell anya nem veszi ki, viszont a jelenléted megnyugtatja. az is jó ha csak csendben ülsz ott (nem tudom ezt írta e az első). mitől kelhet egyébként? fogzik? kiskora óta kel?
2013. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam ár ezt a simis dolgot is de reménytelen, még lágy zenét is raktam be de nem használ
2013. aug. 2. 20:27
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Hát ha 13 hós koráig kézben aludt el biztos sok idő kell neki míg átáll. negyed óra nem a világ.
2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem hagyom sírni, már próbáltam, de egy hét után feladtam, mert szerencsétlen szó szerint órákig hüppögött álmában, és egy hét után még mindig keservesen sírt. Nem kézben alszik ugyan el, de mellébújok. Ezt nemrég olvastam, azóta pláne nem hagyom sírni :( [link]
2013. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Biztosan le leszek pontozva, de én az kívánom mindenkinek, aki szerint semmi gond nincs a sírva elalvással, hogy ő is minden este sírva aludjon el...magányosan, egyedül, kétségek között, a szeretet legapróbb érzése nélkül.

Ha valakinek rossz alvó a gyereke, akkor az enyém az.

Hasfájás, fogzás, szeparációs szorongás...és még ki tudja mi minden oka lehet az éjszakai ébredéseknek. Ha olyankor épp az az ember "rúg bele" még egyet, akitől a segítséget (jogosan) várja, akkor csak azt tanulja meg, hogy senkire sem számíthat ha bajban van...és a kis lelke törik össze!

2013. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!