Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek ismerős a 40 perces...

Kinek ismerős a 40 perces alvás, közel 4 hónaposnál?

Figyelt kérdés
Kisfiam,jövőhéten lesz 4 hónapos és egy ideje már elalszik ugyan de csak általában 40 percekre,holott ezelőtt aludt akár 2 órát is egyben nappal,ez mi,nálatok van ilyen? visszaáll vagy még ezt is leredukálja? nem lehet hozzá semmit tervezni,így is 2 óránként szopizik...jó lenne valami tanács,vagy csak megnyugtatás hogy másnak is van ilyen babája,köszönöm! ja,most kelt,félóra..szuper!
2013. máj. 8. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idősen kezdete ezeket a rövid alvásokat.AZóta is így van most 6 hónapos.:)
2013. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az én lányomnál nem 40perc volt hanem 20. aztán visszaállt szépen hosszabb alvásokra de ne kérdezd mikor, régen volt :)
2013. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni de nagyfiamnál,aki most 2,5 éves is 4 hónaposan kezdődött, hogy 30 perceket aludt...de órát lehetett hozzá húzni olyan pontos volt ez a 30 perc.És eltartott kb 1 éves koráig...
2013. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5 és 11 hós kora között a kisfiam 3X 30-40 percet aludt. Aztán javult a helyzet, ma 14 hósan egész jókat alszik. Ezt a húzós időszakot a kezemben vagy hozzám bújva, cicizve töltötte. Az az igazság, hogy ebben a korban sem a pocsék, sem a tuti helyzetek nem tartanak örökké. Azt javaslom, maradj a közelében. Tapasztalatom szerint ez is javulni fog idővel
2013. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerős, csak nálunk pontosan 30 perc volt ez! néha, ha rosszul aludt, akkor már 20 perc után kelt sírva! Mostanában kezdett el javulni, kb 7 hónapos korától, általában 1-1,5 órát alszik egyszerre! Megváltás a 30 percekhez képest, de még mindig nem tudok számolni az alvásidejével, mert gyakran 30 perc után megébred, és vagy sikerül visszaaltatnom, vagy nem.
2013. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 és fél hónaposan 30 percek, hetente 1-2x egy óra :-)
2013. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,hát nem mondom hogy megnyugtattatok :) igazából van már lövésem ,mivel van egy nagyobbam is de ő nem csinálta ezt vagy csak a szépre emlékszem?!
2013. máj. 8. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiam is ennyit aludt kb 4 hónaposan.. aztán olyan 6-7 hósan aludt 2-3! órát is 2x egy nap. Most 8 hónapos még mindig tart ez a jó szokása és emellett végig alszik éjjel is. Le is kopogom... Szóval ez még változhat, ne aggódj kedves kérdező! :)
2013. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen 'jó' alvó volt ilyen idősen.20-30perceket aludt.Készen voltam,mert közben meg fáradt maradt igy sokat nyűglődött.Viszont ahogy beindult nála a mozgásfejlődés rendesen,mint mászás akkor viszont jobban elfáradt és bizony kidőlt 1-1,5órára.El sem tudtam hinni:) Azóta is tartja a jobbik alvókáját:)
2013. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is 4 hónapos. Reggeli szopi után még alszik 1,5-2 órát de utána már egész nap szinte semmit. Egyszer, jobb napokon kétszer 30-40 percet de azt is csak úgy, hogy cicizés közben elalszik a kezemben és addig velem van amíg fel nem kel mert ha lerakom az ágyba egyből felsír. Enni is mostanában 2 óránként kér, nem bír ki többet. Persze estére már hulla fáradt,nyűgös szerencsére hamar elalszik és az éjszakát átalussza. Hát a nappalok meg húzósak kicsit:-)
2013. máj. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!