Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik az 1-2 hetes...

Mennyit alszik az 1-2 hetes babád? Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
1hetes múlt a lányunk de nappal szinte csak alszij.A hajnali ébredések után pár órát "el szórakozik"szopna is nem is,aludna is nem is.Aztán utána úgy elalszik egy kiadós szopi után,du ébred.Aztán megegy újabb bőséges szopi és egy kis nézelődés után megint úgymond ki van ütve és este ébred.fürdéskor.
2013. aug. 8. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Igaz nekem ma hajnalban töltötte a 3. Hetet, de gondoltam azért leírom nálunk hogy van...

3 óránként oramu pontosan kel a Drágám. Délelőtt és délután van egy ilyen szakasz amit ébren tölt. Ha úgy alakul sajna éjjel is eljatsza ezt egyszer. Szerencsére ez azért nem mérvadó.

Amúgy nálunk a visszaaltatassal vannak gondok. Sajna beletelik egy fél, 3/4 órába, így tisztán még a két órák sincsenek meg amit alvassal tölt két hamizas között. :-(

Bízom bene h ez változni fog idővel.

Neked hogy alszik?

2013. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan a gyerekeim már nem babák, de ...

A fiam nagyon keveset aludt mindig, már az első perctől. Napközben egy hosszút aludt ölben, összekuporodva. Egyébként meg minden szopi után 15-20 percet. Az első hetekbe ez éjjel sem volt másként, ha 3-4 órát aludt már nagyon boldog voltam. Jó ha egy nap 12-14 órát aludt. Most 6 éves lesz, délben nem alszik, éjjel 8-9 órát.

A lányom a másik véglet volt, az első hetekben 18-20 órát aludt. Alig volt ébren, aggódtam is. Első itthoni éjszaka, este 11 kor szopizott, aztán 2 kor, és délelőtt 9-ig aludt. Napi 2 "nagy" alvása volt, és 2-3

2013. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

... Bocsi, véletlenül ment el


Szóval 2-3, 15-20 perces szundi.

Most 3 éves, éjjel 10-11 órát alszik, délben 3-4 et.

2013. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebb fiam kb 3 hónapos koráig csak aludt :)
2013. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont most 1 hónapos a baba. 1-2 hetes korában az egész napot végigaludta. Én keltettem 2 óránként enni, komolyan. Nagyon fontos, hogy ilyen korban még ha nem kel fel magától akkor te keltegesd mert kiszáradhat, főleg ha hajlamos a sárgulásra. Aztán kb 2 hetes korában már magától akart óránként enni, most kb 3-4 óránként kel magától, de ha nem, akkor 4 óra alvás után már picit megbirizgálom, hogy ébredezzen de nem keltem fel erőszakkal.
2013. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor ne aggódjak,hogy sokat alszik?

Már kezdtem pedig,mert kicsit szerintem besárgult.Voltunk a dokinál vele,a szemét meg se nézte,igaz pont aludt de...Őszerinte nem sárga.A szeme pedig sárgás,na de ő a doki.És amiért aggódok,az az,hogy ha gond van sárgaság esetén akkor aluszékonyabbak,étvágytalan.Nem tudom mire gondoljak aluszékonyság alatt.

Enni eszik,mikor ébred.

Napi,az éjszakaival együtt kb 15-16órát simán alszik.Sokszor nem kell,hogy éhes lenne,de akkor sokat eszik.

2013. aug. 8. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj lesz még így se
2013. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!