Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha egy 6,5éves gyerek ejszaka bepisil és mig pelenkába alszik?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdi az iskolát.

Mielőtt megszolnátok nem az én gyerekemről van szó!


Talán beteg lehet azért nem tudja ejszaka visszatartani?

Természetesen nappal nincs rajtabpelenka wc-re megy



2013. jún. 29. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem azt mondom, hogy nem normális inkább furcsa. Lehet olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel rá, hogy pisilnie kell.
2013. jún. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem nem normális...
2013. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az lehetséges,de akkor hány éves koráig fog pelenkába aludni!

Azért az iskolás gyerekek nem szoktam pelenkaba aludni...

2013. jún. 29. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
de most miért érdekel ez ennyire? szntem biztos van oka ha meg csak ennyire nem érdeklik a szüleit téged miért izgat? Nem neked kell megoldanod.
2013. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez a gyerek beteg,és nem pelenkát kellene ráadni hanem kideríteni az okokat! A pelenkától csak még fusztráltabb lesz szegény!!!

Sajnos tudom miről beszélek,mert én is átéltem.:(((

[link]

2013. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5 ös válaszolóval egyetértek !!!

Utána kéne járni az okoknak (esetleg szorongás, szülei sokat veszekednek, stb...) és megoldani ezeket, mert magától nem lesz jobb.

2013. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez a dolog ennyi idős korban már lelki dolgokra vezethető vissza (pl. sokat veszekednek a szülők). Nem beteg az a gyerek, csak valami mélyen van a kis lelkében.

Azt, hogy pelenkát adnak rá, egyáltalán nem tartom jó ötletnek, a gyerek ettől méginkább frusztrált lesz, ahogy valaki már irta is.

2013. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem biztos, hogy lelki oka van, simán előfordulhat, hogy szervi baj áll a háttérben. De akármi is, nem normális, hogy egy ennyi idős pelusban aludon, inkább megoldást kéne találni a problémájára.
2013. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1. körben gyerekorvos, aki majd elküldi a gyereket kivizsgálásra, hogy nincs-e szervi baja, ha ez negatív, akkor pedig pszichológushoz.
2013. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, orvosolni kellene a problémát, és erre nem a pelenka a megoldás.

sajnos tudom, milyen ez, én is 8 éves koromig bepisiltem éjszaka. Krónikus szervi baj volt az oka, amit sokáig nem tudtak kifele kezelni. Aztán elmentünk egy másik orvoshoz (Kisvárdára, Ukrajnából), ott tudták, mi bajom van, és ki is kezeltek rövid időn belül. A lepedő alatt amúgy nekem is le volt fóliázva a matrac, de pelenkát nem adtak rám. L

2013. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!