Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másfél évesem ha felébred...

Gabszem kérdése:

Másfél évesem ha felébred éjjel òrákig nem lehet visszaaltatni, miért?

Figyelt kérdés
anyás korszak van, állandòan azt lesi hogy ott vagyok e az ágya mellett és nem alszik vissza. valami homeos bogyo segithet ezen?
2013. aug. 13. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ejjeli lampa van? Nalunk azzal jobb lett...de emlekszem ra hogy en is melle koltoztem egy kis idore ebben a korban!
2013. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudok melléköltözni ,mert nincs ott annyi hely hogy odarakjak mellég egy matracot vagy valami. Az ágyunkba meg nem akarom beszoktatni.
2013. aug. 13. 07:29
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk bevált a Suttógó mindent megold ) le tudod tölteni a netről is)

Nagyon kellett, mert útban volt a második.

Kitartást, drukkolok. :)

2013. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős! Az én lányom is ilyen (volt)! 21hónapos,de,amióta az egyik orvos tanácsát megfogadtam,már csak egyszer hív és akkor is iszik és vissza alszik! Rongybabát adtam kezébe,kezem helyett azt karolgatja,az én nagypárnámat raktam feje alá (lapos)..És a kedvenc lassú zenéjét (Alicia Keys-No one) egyes hangerőre bekapcsoltam neki éjjelre!

Ez van 2 napja és úgy tűnik működik! :-)

2013. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!