Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki használ "grobag" hálózsákot...

Ki használ "grobag" hálózsákot? Bevált-e?

Figyelt kérdés

Úgy használod ahogy a leírás javasolja? Nálad nem fázik benne a gyermek?

Nálunk most 25-26 fok van éjjel, úgyhogy felkerült a hálózsák. Hosszú ujjú body + az 1.0 tog grobag hálózsák. A gyártó szerint ez a zsák 20-24 C között kell.

Ikreim vannak, 1 évesek. Az egyiküknek reggelre jéghideg volt combtól a sarkáig a lába. Másnap adtam rá egy pizsi alsót és így is ugyanaz történt. A másik babánál minden ok.



#grobag-hálózsák
2013. aug. 28. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam rövid ujjú bodyban és nyári hálózsákban alszik, nálunk is 25 fok van a gyerekszobában és nem fázik egyáltalán. Nekem ez a grobag hálózsák vastagabbnak tűnik jóval, úgyhogy érdekes, hogy fázik benne a babád. Úgy tűnik, ő fázósabb, bár, ha pizsamát is adtál rá és így sem volt jobb, akkor nem nagyon értem. Nem lehet, hogy csak rosszabb a vérkeringése, azért hideg a lába? nekem is mindig hideg, mégsem fázom. Bocsánat, sokat segíteni nem tudtam.
2013. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Lehet, hogy tényleg a vérkeringés nem az igazi... Nappal is vastagabb zokni kell rá.

Azt írtad "vastagabbnak tűnik", akkor ezek szerint neked nem ilyen van?

3 különböző vastagságú zsákja van a gro-nak, ez amit most használunk 1.0 tog-os, és szerintem ez vékony, olyan mint egy nagyon vékony paplanhuzat. Én már lecseréltem a paplan huzatomat mert fáztam alatta :)

Köszönöm a választ!!

2013. aug. 28. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem ilyenem van, de így ahogy írod, kb. egyforma vastagságú lehet az enyémmel. vannak fázósabb babák, az én fiam nem az.
2013. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!