Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig használtato...

Mennyi idős koráig használtatok hálózsákot gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Mikor tudnak betakarózni ha fáznak?
2013. aug. 27. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
első perctől kezdve takartam a kisfiamat. Nem szerette a hálózsákot. Nem igen takarózik ki. 2,5 éves koráig velünk volt 1 szobába, amint mozdult én fent voltam, és betakartam ha lerúgta. Amikor külön szobája lett, akkor meg szólt ha nem volt rajta takaró és esetleg fázott.Betakarózni most kezdett magától, 4,5 éves.
2013. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves, első pillanattól hálózsákban aludt, de mostanában nem igazán viseli el magán. Éjjel nem takarja be magát, csak ha elfekszik délután aludni. Így én takargatom, ha felébredek, mellettünk alszik a kiságyban. Próbálom úgy felöltöztetni éjszakára, hogy ne fázzon, ha lerúgja magáról a takarót.
2013. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nagy dilemma. Az enyém 2 éves múlt a nyáron. kezdetektől hálózsákban aludt, egészen tavaszig, ekkor valami oknál fogva nem tűrte magán. Maradt a takaró. Természetesen kitakarózik. Nem takarja be magát, esetleg nyekereg ha fázik, e s e t l e g, nem mingig, legtöbbször nem. Külön szobábája van, ha én felébredek átmegyek, betakarom, ha nem akkor úgy alszik.Eddig nem volt baj, de most már érzem a lábán, hogy hideg reggelre, nincs már olyan nagy meleg.

Én azt hittem 2 évesen már majd be tud takarózni, de nem. Ő legalábbis még nem.

2013. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam,születésétől télen-nyáron zsákban alszik.be tud takarózni,de szereti a zsákot,én meg örülök,hogy nem kell éjszaka nézegetnem,hogy kitakarózott -e
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 éves fiam szintén hálózsákban alszik télen-nyáron. Szereti, kényelmes neki, nekem meg nem kell takargatnom.
2013. aug. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindét gyerekem hálózsákban alszik. A kicsi 3,5 éves, a nagy 6 éves. Szeretik és én is, így biztosan nem fáznak éjjel. Különben mindkettő kitakarózna az első fordulásnál és nem húzzák magukra a takarót.
2013. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is szerette a hálózsákot majdnem 2 éves koráig, aztán egyik napról a másikra megutálta. Akkor akartam beszerezni nagyobb mértet még jó hogy nem tettem. Vettünk neki ifjúsági méretű ágyneműt helyette.
2013. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!