Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek milyen pelenka vált be...

Kinek milyen pelenka vált be éjszakára?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsotokra és tapasztalataitokra lenne szükségem.

Gyermekem most 10 kg és igen komoly problémánk van az éjszakai pelussal, szinte minden éjszaka kifolyik a pisi. Próbáltam már több félét, de eddig nem találtam olyan pelust ami bevált volna éjszakára (drágától az olcsó pelusig már mindent próbáltam). Lemértem az éjszakai pelusunk este 8-tól reggel 7-ig 600 gr volt. Nappal egy normál mennyiségű pelus súlya 150 gr. Akinek van/volt hasonló problémája annak melyik pelus vált be?

Válaszaitokat előre is köszönöm.



#pelenka #éjszaka #kifolyt pisi
2013. szept. 6. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Libero
2013. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Súlyának megfelelőt használod, vagy esetleg eggyel nagyobbat?
2013. szept. 6. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is Liberot használunk, 10,6 kg a fiam 80cm a 4-es pelust szoktam venni,és soha nincs gond.
2013. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak olyan idõszakok, amikor szinte mindegyikbõl kifolyik.

Nekünk a Liberóból is kifolyt, sõt, több hibás is volt benne sajnos.

Most kipróbáltuk a Müller saját márkásat, kellemesen csalódtam benne, rengeteg pisit elbírt éjszaka, és az ára is tök korrekt.

2013. szept. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Eddig mindegyik bevált amit vettem ( DM-es, Libero, Toujours, Penny-s).
2013. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pár napja én írtam ki hasonló kérdést.

Én tojourst használtam eddig, nekem is a Liberot ajánlották, teszünk egy próbát. Igaz 3. gyerekem, még sosem használtam Liberot.


10 kg a lányom, minden éjjel kifolyik, kivéve ha éjjel vagy hajnalban cserélünk. :(

2013. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pampers Active

Lányom 10 kg, 80 cm. A hármast használjuk (keskeny a csípője, pocak nincs), kibírja az éjszakai 12 órát.

2013. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pampers Active Baby 1 számmal nagyobb

Nekünk ez vált be

2013. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Libero comfort :)
2013. szept. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pampres actív-ot,11kg-os a kislányom,4+-os pellust veszünk,sose folyik ki
2013. szept. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!