Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Megjött a mensim...

Mi lehet ez? Megjött a mensim 2 nappal korábban mint kellett volna, de csak másfél napra, az is főleg kevés barna folyadék. Azóta 1-2 csepp barnázás néha. Ma voltam dokinál, nem látott semmi kórosat,7,6 mm a nyálkahártyám. Ez nagyon kevés?

Figyelt kérdés
Tehát hétfőn jött meg másfél napra, szerdán kellett volna hivatalosan megjönnie és most péntek van. Megszakítással védekezünk.
2013. júl. 5. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A 7.6mm-es nyálkahártya kicsi a terhességhez, az én dokim azt mondta, közel 10mm, de inkább a feletti a jó. Szerintem ez csak egy ilyen hónapod volt.
2013. júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Köszi :(
2013. júl. 5. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért is lehetett csak másfél nap, mert vékony a nyálahártya. De nem értem, ha szomorú vagy azért, mert megjött, akkor miért védekeztetek, ha csak megszakítással is. Vagy a pasi nem akar gyereket?
2013. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés a nyálkahártya! Én 2 nap késés után voltam dokinál és 7 mm volt a nyálkahártyám. Volt egy pozi tesztem és barnáztam is. A doki azt mondta valószínűleg nem vagyok terhes de rá pár napra visszamentem és akkor már látszott a petezsák is. Azóta már 2 éves a fiam.
2013. júl. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is 7mm volt és már 5 éves a kislányom!
2013. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még további válasz is érdekel. Egyébként akkor létezik, hogy az orvos még nem láthatta, amikor még csak hivatalosan 2 napot késett?
2013. júl. 6. 16:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként már máskor is volt, hogy mensi előtt 1 nappal mentem orvoshoz és 6 mm volt a nyálkám és mégis rendes mennyiséggel megjött, időben!
2013. júl. 6. 16:19
 8/8 anonim válasza:
Az 5. hozzászóló vagyok. Nekem a teszt pozitív volt a nem várt mensi másnapján. A vérből is kimutatták 5 hetesen a hcg-t, de ultrahangon csak 7hetesen látatta magát, mert annyira el volt bújva. Amikor az orvos kimondta, h valószínűleg nincs baba, akkor pillantotta meg, pedig nem kevés ideig kereste. :)
2013. júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!