Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Majdnem ket eves lanyom nem...

Majdnem ket eves lanyom nem hajlando aludni delutan. Nem korai ez meg?

Figyelt kérdés
masfel honap mulva lesz 2 eves. Egyre kesobb birtam mostanaban lerakni, fel harom-harom fele mar elhuzodott. Ma meg csak porog, mint a bugocsiga, es esze agaban sincs egyaltalan aludni, de kozben latom, hogy almos. Ha alszik delutan, akkor meg este 10-fel 11, mire elalszik, reggel 7-ig alszik. Arra gondoltam, hogy ha delutan nem fektetem le, akkor este mar 8 korul lerakhatnam, de szerintem nem fog 11 orat egyben aludni reggel 7-ig.
2013. szept. 18. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiam 22 honapos kora ota nem alszik delutan. Este viszont 19:30-kor mar alszik es en ebresztem reggel 07:10-kor mert 9-re viszem oviba vagy annak idejen bolcsibe. O 22 honaposan bolcsis volt es ott sem akart aludni delutan. Soha nem is aludt. Szerencsere nem eroltettek, hagytak jatszani. Mikor meg 21 honaposan aludt delutan akkor reggel 7 korul ebredt, 12-13 ora kozott valamikor elaludt es aludt masfel-ket orat. Este 20:30-kor mar aludt. Amikor ejtette az alvasat csak az esti idoszakot kellett egy oraval elobbre hozni mert nyugos volt. Igy 22 honapos kora ota 18 orakor vacsziunk egyut, utanna 40-50 perc legozas (ez a kedvenc), meseolvasas es 19:30-kor mar alszik. Ha reggel nem kene 07:10 korul ebresztenem akkor 8-ig aludna. Hetvegeken 8 orakor ebred. En soha nem eroltettem, hogy aludjon. Ha nem vagyok almos akkor en sem tudok aludni. Utalom ha estenkent forgolodok 40-50 percig amig valahogy elalszom. Igaz 22 honaposan olyan este 5-6 korul mar nyugos volt de nem annyira, hogy nem legyen kezelheto es ez is kb. 2-3 hetig tartott amig at nem allt. 2 evesen mar semmi gondunk nem volt es azota maradt is a felallas.
2013. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, akkor ezek szerint kezd nala kialakulni a nappali nem-alvas. Azt hittem korai, de itt lattam, masoknal is volt ilyen koran. Csak valahogy akkor ezt a delutani nyuglodest kellene kibirnunk. Miutan kiirtam a kerdest, 4 korul nem birta tovabb, bealudt. Csak igy meg felborul a napunk nagyon.
2013. szept. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!