Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem hajlando inni...

Kisfiam nem hajlando inni folyadékot cunisüvegből sem csörösből! Adhatok neki pohárbol inni nem tul korai még? Ma adot neki a nagyi és szépen megitta egy csepp sem ment ki.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi idős,de ha a nagyival tudott szépet inni,persze,itathatod:)csak mindenképp műanyaggal.
2010. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, azt jó volna tudni mennyi idős, de amúgy szerintem nyugodtan itathatod pohárból
2010. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a kisfiad, de szerintem nem korai a poharazás. Az én fiam 6 hónapig csak szopizott aztán amikor próbálkoztunk teával vagy gyümilével azt egyből pohárból kapta. Ami azt illeti talán ha 3-szor ivott cumisüvegből, akkor is csak azért mert dolgom volt és a lefejt tejem adták neki. Később egyszer próbáltam a cumisüveget (1 éves lehetett nem tudta mit akarok tőle :) )Szóval nyugodtan poharazzatok, lehet kicsit macerásabb mint a kezébe adni az üveget, vagy csőrös poharat, de ha nagyobbacska hamar belejön.
2010. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kórházban üveg kávés pohárból kaphatott csak pótlást az enyém.Egyik ismerősömék pedig első perctől csak ezt használták,az Ő gyerekeik cumisüveget nem is láttak.
2010. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatsz neki poharbol ha szepen megitta es ez nem kortol fugg.Persze muanyag pohar legyen.

Mi is rengeteget szenvedtunk az ivassal.Vegul a cumisuveg kupakjabol itta meg a teat:)

2010. febr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első perctől tudnak inni belőle,kórházban is abból kapnak pótlást,jobb helyeken.Szerintem meg ne műanyag legyen,hanem vastag falú üveg,a régi kávéspohár is ilyen.
2010. febr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7 hos és ma probáltam én is a poharat és nagyon szépen megitta a teát.vastagfalu pohárbol adtam neki.Köszi a válaszokat
2010. febr. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!