Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hetes babámat szeretném a...

10 hetes babámat szeretném a saját ágyába szoktatni. Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Cicin alszik el. Az ágya a mi szobánkban van, jó lenne, ha éjjel ott aludna, de nem tudom, hogy szoktassam oda.

Mennyi időt fog igénybe venni?


2013. okt. 8. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Tedd bele és kész.
2013. okt. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most köztetek alszik?

Az én fiam is cicin aludt el sokáig, utána megfogtam, betettem a kiságyba és ott aludt reggelig. Soha nem aludt velünk, külön szobája van.

2013. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

had aludjon cicin, ez a legősibb módszer, jó anya vagy, a lehető legösztönösebben csinálod a dolgot!

zavar, hogy veled alszik?

csak mert az se baj, ha ott alszik veletek, ez is a legősibb dolog ám :)

amúgy ha berakod a kiságyba, te nem fogsz aludni, mert hiányozni fog, ő jól ellesz :)

én a helyedben egy bevált és szeretett módszeren nem változtatnék, tökéletes összhang MOST van.

:)

ui: ezért vagyok én így lepontozva, ezek miatt a tanácsok miatt. pedig akkora bizonyítékom van, hogy ez így jó! a kisfiamat vadidegen emberek dicsérik meg, mert olyan kiegyensúlyozott, és nem sír (4,5 hós).

szóval én nem térítenélek le a jelen utadról, tök nagy boldogság szívből, zsigerből (ösztönből) babázni! :)

2013. okt. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi 10 hetes korában raktuk az ágyba. Kicsit sírt, de megszokta! Az Ő érdekében tettük! Most 1 éves múlt! Dob egy puszit és befordul aludni, nyugiba a saját kis kuckójában!Szerintem nem túl okos dolog a gyereket odaszoktatni hosszú távon! Ismerősünknek a 2 éves gyereke nem maradt meg a bölcsiben, mert anyával akar aludni!
2013. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleinte úgy csináltam h cicin elaludt majd betettem a saját ágyába, ha felébredt kezdhettem előlről. Ezt megírtam majd kis sírás árán sikerült úgy hogy még ébren tettem be, vagy félálomban. Kb két hét volt mire egy hang nélkül elaludt egyedül az ágyában. Nála kiegyensúlyozottabb és mosolygósabb babát nem ismerek és soha nem aludt velünk. Most 9 hós
2013. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem megîrtam hanem meguntam :)
2013. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!