Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet olyan hogy a pucurim...

Angi39 kérdése:

Lehet olyan hogy a pucurim megerzi h nincs minden rendben köztem meg az apucija között?

Figyelt kérdés
2 napja össze vesztünk a párommal olyan rendesebben ... azota felsir állmába a törpém ... lehet ettől?

2013. okt. 28. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
igen
2013. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon is lehet.
2013. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Azért sír, mert pucurinak meg törpének hívod.
2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem lehet normál felnőtt emberként megfogalmazni egy kérdést. Felnőtt emberektől vársz választ nem csecsemőktől.


Feszültséget egyértelműen megérzik a gyerekek.

2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

A feszültséget minden gyerek megérzi.


Az a pucuri csak elírás, ugye? Picuri akart lenni?


A gyereked nem törpe, hanem a korának megfelelő méretekkel rendelkező ember.

2013. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

A feszültséget egyértelműen megérzik. Sőt, olvastam olyan kutatásról is, ahol még az alvó gyerekek agyi tevékenysége is megváltozik a veszekedés hangjainak hatására....nagyon érdekes...

[link]

2013. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha gyerekeddl beszelsz akkor hasznald ezeket a szavakat de itt felnott emberek vannak. Nem ertem miert nem lehet normal ember modjara fogalmazni?!


Amugy igen megerzi a gyerek a feszultseget es kihat ra. Hiaba nem elotte veszekedtek tudja h vmi nem stimmel.

2013. okt. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
jaj-miért kell mindenkit lekiabálni,mert ilyen szavakat használ a gyerekére-nem ismertek,honnan tudjátok,hogy miért ilyeneket ir.-lehet,hogy 10évet várt a babára-vagy ..akármi-és igy imádja.én nem használok ilyeneket-ti sem,de ő nyugodtan irja igy,ha igy nevezi.feltett egy kérdést -erre válaszoljatok-nem kell mindenkit lef...-ni.
2013. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert akinek hamar osszejott a gyerek, sz nem imadja, mi?????? En evekig vartam az ikreimre, 3 evesek, de mar most felnottszamba veszem oket, utyuliputyuli nincs, van viszont hatalmas szerett.
2013. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja ha sokaig varsz a babara felment a felnott emberekkel valo ertelmes beszed alol. Oke ezt nem tudtam. En is imadom a lanyomat becezem is de ot becezem nem masnak foleg nem vadidegeneknek es kozben pedig a gyerek tiszta nyugtalan mert a ferjjel meg harc van. Talan nem ismeretleneknek kellene hulyen fogalmazni hanem a rendet helyreallitani otthon mert a kis utyuliputyulika azert nem alszik,
2013. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!