Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az teljesen rendben van, hogy...

Az teljesen rendben van, hogy egy 8-10 éves gyereket az anyja (ál születési évvel) felregisztrál a facebookra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 16:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%
nem, nincs rendben
2013. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
41%
Egyáltalán nincs. De ez csak az én véleményem.
2013. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne viccelj nem,hogy 8-10 évest már ahogy a kórházból kijut sok nő megcsinálja a pár napos gyerekének, szerintem nagyon beteg.
2013. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Pár napos gyereket még nem láttam saját face fiókkal szerencsére!


Én a 8-10 évesen is megütközök, mert szerintem ez a szülői nemtörődömség netovábbja!

2013. okt. 26. 16:47
 5/35 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
60%
Ez nagyon nincs rendben. Anyuval biztos, hogy valami gond van...
2013. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok ekkora gyerek már fent van facebookon. Szeretjük vagy nem, ez a XXI. század. Szerintem, mint sok minden másnál, itt is igaz, hogy a teljes tiltás csak bizalmatlanságot szül és úgyis csinálni fogja. Akkor inkább szülői útmutatással tanulja meg azt, hogy hogyan kell használni a közösségi oldalakat.
2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%

Igen. De nem kell, hogy az anya regisztrálja, ök maguk is tudnak. Lányom is kb 10 èves volt, ennek 2 ève. Heti egy alkalommal lép be, ès ezerrel lájkolja a kutyás-lovas-macskás kèpeket. Van fent kb 15 percet.


Az nem gond, hogy fent vannak, mert ez a ami vilâghoz hozzátartozik, a gond az lehet, ha nem megfelelöen használják, egész nap ott lógnak, a szülöt meg nem èrdekli. Persze, az, hogy ismeretleneket nem jelölünk vissza, nem írunk vissza, alap.

2013. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%

Igen, kell a szülői útmutatás, főleg az internethez.

De ugyanakkor jelen esetben nem tudjuk, hogy anyuka csak a saját ötletére hozta létre a profil a gyerekének, úgyhogy, hogy lehet a gyerek nem is akarta, vagy a gyerek könyörgött érte.

Egyébként ha jól tudom, a fb szabályzatba benne van, hogy talán 13-14 éves kor alatt nem lehet regisztrálni. (persze ez könnyen kicselezhető egy hamis születési évvel,mint a fenti helyzetben). Nos, ha az anyuka nem tartja be a szabályokat, akkor nem tudom ezek után hogy akarja majd elvárni a saját gyerekétől.


Egyébként nem hiszem, hogy maradi lennék, de én továbbra se értem, hogy miért szükséges egy 8-10 éves gyereknek, hogy profilja legyen. Főleg, hogy katasztrofális, ahogy az ifjúság használja az oldalt (tisztelet a kivételnek).

Mégis mire használja a gyerek a fb. -ot és mikor? Egész nap a suliban van, otthon leckekérdezés, vacsora, fürdés, egy kis játék/olvasás. Mikor van rá ideje?

2013. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok maradi...sőt!


De a kutyás, macskás, lovas képeken kívúl azért elég sok más is van! Ha a gyerek már ott van (mégha csak 15 percet is) az akkor is a nemtörődömség jele! Ráadásul nem tudom elképzelni, hogy stopperrel méri a szülő, hogy kisfiam letelt a 15 perc. Meg kutyát, macskát és lovat máshol is lehet nézegetni. Azért a 15 percért felesleges felregisztrálni.

2013. okt. 26. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!