Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aluszékonyság, baj lehet? 10...

Aluszékonyság, baj lehet? 10 hónapos kisfiam remek alvó volt, most pár hete ébredt éjjel a foga miatt, nem maradt ébren csak fel-fel sírt. Délelőtt és délután csak a vállamon, elég nehezen aludt el.

Figyelt kérdés

A foga kibújt. Ő éjjel ugyanúgy ébred, viszont nappal irtózatosakat alszik. Délelőtt 2,5 órát, délután 3 órát. Nem olyan rég ébredt, de már most ásítozik. Butaságnak tűnhet emiatt aggódni, tudom, örüljek neki, hogy alszik stb stb, de az evése is megváltozott, sokkal kevesebbet eszik, sőt van úgy, hogy egész nap szinte semmit nem eszik, tápszert is max 120gr egész nap.

Szóval az egész gyerek úgy meg van változva, és nekem nem tetszik. Szó szerint félek, hogy nincs e baja:-(


2012. ápr. 1. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon aggódsz, akkor hívd fel az orvost és mond el neki mit tapasztalsz és kérd meg, hogy vizsgálja meg. A vizsgálattól baja nem lesz, te meg megnyugszol ha nincs gond, ha meg van akkor az gyorsan kiderül.

Valószínűleg csak a fogzás össze zavarta és esetleg már jön is a következő fog.

2012. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja!Az én kislányom is 10 hónapos,és nekünk meg pont fordítva van,eddig aludt sokat,most az istennek nem akar napközben.2 napja az evése katasztrófa,alig eszik,csak a babajoghurtokat nyammogja.De már észrevettem,hogy vannak ilyen napjai,máskor meg szó szerint zabagép:)Semmi baj nincs velük,nekik is lehet jó és rossz napjuk,étvágytalanságuk.De ha meg akasrz nyugodni,akkor nézesd meg orvossal.
2012. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, igen, fel fogom hívni a védőnőt, elmondom neki is, aztán meglátom, hogy mit teszek.
2012. ápr. 2. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!