Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A fiam 10 hónapos és legalább...

A fiam 10 hónapos és legalább óránként felkel nemértem miért megetetem ugyan úgy ha kell tisztába rakom de akkor is felkel óránként éjszaka mit tehetnék hogy legalábbis ne óránként keljen fel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak ilyen ilyen napok/hetek. Ha növekedési ugrás van, akkor nagyon sokat eszik a baba. Nem tudsz mást tenni, mint megetetni és visszaaltatni, aztán várni türelmesen, hogy elmúljon ez az időszak.

Ha régebb óta tart, és a kiságyában próbálod altatni, akkor a testközelségedre vágyik. Fektesd melléd, ha ki akarod elégíteni az igényét és ki akarod aludni magad.

2013. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudtam mást tenni hogy én tudják aludni magam mellé fektettem:) de köszi a válaszod
2013. nov. 22. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is voltak ilyen hónapok. Nehezen, de túléltük. Én is sokszor magam mellé vettem, sőt, néha még most is átviszem éjjel, ha túl sokszor kel és már nincs kedvem kirándulgatni egyik szobából a másikba.

Anyatejes a kisfiad?

Mert az enyém már két éves, és még mindig többször ébred éjszaka, és csak cicivel alszik vissza.

Én beletörődtem, hogy amíg el nem választom, ez így lesz.

Szerintem nálatok a fogzás is bejátszhat, nálunk akkor volt ez a fél- óránkénti kelések. Mostmár "csak" kb. átlag 3-szor ébred.

2013. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én picim egészen 14 hónapos koráig ezt csinálta. Nem volt addig egy átaludt éjszakánk se.

Kitartás és próbáld meg magad mellett altatni, hátha neked ez lesz a megoldás (nekem ez se segített)

2013. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem ez bavált hogy mellettem alszik így csak 1 szer kel fel és akkor is csak enni köszönöm a segítséget:)
2013. nov. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!