Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek is felkelt többször az...

Nektek is felkelt többször az éjszaka a babátok?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hós,és még egyszer legalább felkel éjjel,mondjuk lehet azért is mert már mi este 19-kor alszunk,tehát korán fekszik. Reggel viszont már nagyon korán 5.30-6 körül fönt van. Meg most jön a foga is úgyhogy ez is lehet a probléma. Mondjuk van ismerősöm akinek 5-6szor ébred a babája,tehát annyira nem vészes a dolog..,csak kíváncsi lennék van -e valami féle módszer az átaludt éjszakára? Gondolom idővel eljutunk oda is.. Érdekes,mert napközben is nagyon keveset alszik 1 órát maximum összesen.

Többen ajánlották a levendula olajos párologtatást is. Köszi a válaszokat!


2013. nov. 21. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek mondhatod magad :) Az enyém éjszakánként 5-6 szor ébredt,anyatejes baba volt,7-8 hónaposan,már csak 2-3szor.Azt hittem sosem jön el ,hogy újra átaludjunk egy éjszakát...most elmúlt 3 éves,és hajnalban még mindig felkel egyszer,átjön a mi szobánkba,befészkeli magát és alszik tovább :)Eddig jutottunk,de így jó .
2013. nov. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát,igen,én sem pánikolok be ez miatt. Köszi a választ!
2013. nov. 21. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:

7 hetes a kislányom. Nem merek panaszkodni;-))

Reggel 8-9 között kel, szopik 10 percet kb és vissza is alszik 11-ig. Éjjel egyszer sem kel fel. Piszok szerencsém van úgy érzem :-)

2013. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó,bár szerintem ha esetleg hasfájós lesz vagy majd ha jön a fogacska akkor megváltozik ez... bár ne úgy legyen! Szerencsés vagy...
2013. nov. 21. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

3 hónapja (most 6 hós) így ébred éjjel: este 7-kor elalszik, felkel 22:30-kor enni, vissza kiságy, felébred 0:00-kor vagy 0:30-kor enni, akkor már marad velem egy ágyban, aztán felkel 3-kor enni, és végül 6-kor is felébred egy kajára, és örülök, ha 7-ig alszik... :)

de amúgy a fogacska miatt többször is felébred most éjfél után, szerintem iszik, de nem tudom eldönteni, mert félálomba szoptatok (reggel viszont csak sok-sok pisi van, ezért gondolom, hogy inni kel fel)


ha cicizik, akkor ha magad mellé veszed erre az időre, így átaludhatod szinte az etetést.

amúgy ha felkel, kínáld vízzel a fogzás miatt lehet nagyon szomjas.

ne öltöztesd túl, ha fűtés van, elég egy h.ujju body, és egy kis nadrág meg egy vékony plédecske, vagy 1 réteg ruhát adj rá csak meg a polár takaró, pl. (én pl. csak rugit adok a babámra - body nélkül!!! 25 fok van a fűtés miatt, pedig az ablak is résnyire nyitva van)

neki nem gond, ha fel-fel ébred, igazából félálomban van a baba... (szerintem még a szemét se nyitja ki) :)

neked gond viszont, de hamar túl lesztek rajta, azt mndják az első fogak ilyen nyűglődösek (meg az örlők,de az majd még odébb van), esetleg aludjon veled / veletek, akkor te is kipihentebb leszel.

2013. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a szerencse hogy viszonylag gyorsan visszaalszik. Mi is 7 körül már alszunk és 11 éjfél körül kel,van amikor éhes és eszik,van amikor visszaalszik símán és aztán meg hajnalban kel. Biztos a fogak,meg ez a bolond idő is... Nem szoptatok,csak 4 hóig sikerült..
2013. nov. 21. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is 7 kor fekszunk .le is fekszik eddig nem volt semmi gáz .Most 11 felé csipa kinyilik és kell fel kapaszkodik beszélget ááááááááá miért ,nem hiszem,hogy a foga mert akkor sirna
2013. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!