Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hajnali evés után miért nem...

Hajnali evés után miért nem alszik el? Ha a hátán hagyom aludni miért riad fel pár perc múlva?

Figyelt kérdés
Eszik, olyan mintha bealudna, felvesszük büfizni és a szemei ki is nyílnak. Véletlenül összetalálkozik a tekintetünk nevet. Letesszük magunk mellé majd kb. fél óra múlva alszik is a hátán cumival a szájába, de hasra kell fordítani mert a hátán nem tud elaludni, felriad.

2013. dec. 8. 17:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy pár nap múlva lesz 3 hónapos!
2013. dec. 8. 17:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja látom már. hát az én lányom fogzáskor csinálta ezt hogy nem akart aludni miután felkelt hanem játszani akart
2013. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért , mert hason tudnak jól aludni. Miután elaludt szerintem ne is büfiztessétek meg, hanem egyből mehet hason a kiságyba (ha van légzésfigyelő). Semmi baja nem lesz , ha nem büfizik. Ha meg esetleg fájna miatta a pocija, akkor azt úgyis jelezni fogja.
2013. dec. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van légzés figyelőnk. ha nem büfizik úgy nem jó letenni már próbáltam , mert feszeng, kisfejét forgatja és kis idő múlva kijön a tejcsi, ha meg büfizik akkor nem jön a tejcsike. na de csak leszokik majd erről hogy fent kurottyol.... :D
2013. dec. 8. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!