Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves ki szeretne menni,...

3 éves ki szeretne menni, odavan a hóért, szánkózásért,11 hós 5 perc után sírt, utálja a hideget, havat?

Figyelt kérdés

Hétvégén itthon van az apjuk, de mi lesz jövőhéten????

A babakocsi sem tolható nagy hóban. Jaj:( Mi lesz jövőhéten???? Én nem tudom őket így kivinni.

10 perc nem elég, fiam 1 óra múlva sem szeretne visszajönni, nemhogy 10 perc múlva.

Több gyerekesek, ti hogy fogjátok csinálni???


2012. febr. 4. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a babakocsit kitudod addig tolni ahol a fiad játszhat.


a picit úgy csomagolt be hogy kilásson de ne érje se a hideg szél, se a hó. egyszerüen tedd rá az esövédöt, tegyél a lábaihoz a bundzsákba forróvizes palackot (ne égesse a lábbát). alulról is legyen védve pl birkabörrel.

2012. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyunk.. egész délelőtt nyúzott a 4 éves, hogy ki akar menni. Délután beöltöztettem őket, de a másfél évesem teljesen "kikészült" a hótól, meg a hidegtől, és van egy 10 hetesem is.
2012. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma igy szerettünk volna kimenni, de nagyon nem tetszett neki. még esernyőt is rányitottam. Nem volt olyannyira hideg (-5C, Bp.) és szél sem. Esett a hó. Apja a naggyal kint maradt, én bejöttem 10 perc múlva a picivel.
2012. febr. 4. 17:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. és hogy tervezed a jövőhetet?

Most is kiment a nagy az apukájával, de hétköznap a párom este 8körül jön, azaz este sem tudja majd kivinni.

2012. febr. 4. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Jövő héten már nem lesz ilyen nagy havazás, Budapesten gondolom el lesznek takarítva a járdák.
2012. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahol lakunk, sajnos nem, nem főútvonal, külváros kertváros. Mint az erdő. Babakocsi kizárt hetekig.
2012. febr. 4. 19:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az 5 éves lányommal szánkózni kellett menni ma , csúszkálni hógolyózni stb.. Nekem még van egy 15 évesem és 1 évesek az ikrek. Ikrek is utálják a hideget.

Megbeszéltük az öt éves kislányommal hogy minden nap ki fogunk menni amég van hó, de nem biztos hogy pont akkor amikor neki eszébe jut. Ma a 15 éves otthon maradt az alvó ikrekkel amég apa anya és "5" elmentünk :-)

Jövő héten ha még fog esni akkor nem lesz kimenetel.Meg kell érteniük! :-) Maximum apa este majd elviszi szánkózni vagy a nagytesó.

35.N

2012. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!