Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a fiam, minden elalvás...

1 éves a fiam, minden elalvás előtt pár perc hiszti! Minden babóca ezt csinálja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a feszültség levezetésére kell ez. Nekem anno azt mondták, hogy hagyni kell, hogy kitombolja magából, mert ha megvígasztalod, azzal csak ártassz neki, bentmarad a gombóc, nem hisztizi ki magából. Szoktak ilyenkor úgymond ártani is maguknak. Pl. fejüket a falba verni, ágyhoz vagy ilyesmi. Ha erről a levezetésről van szó, akkor esetleg csináld azt, hogy délután már nem csináltok túl hangoskodós stb. tevékenységet, pl. bírkózás, óriási játszás. Kell egy kis levezetés este. Lehet babamasszázs is. Ne legyen túlpörögve.
2012. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csak simán sírdogál egy picit, aztán lefekszik, és alszik.

Meddig fogja még ezt csinálni?

2012. márc. 29. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk változó, van amikor könnyen elalszik, van amikor előtte van egy nyafi adag, de az is előfordul, hogy csak gajdol egy sort, aztán elalszik szépen. Nálunk az ébredés az, ami szinte mindig heves sírás közepette történik, ezt nem tudom miért. :S

11 hónapos kislány anyukája

2012. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"pár perc hiszti"???

Az Úr áldjon meg kedves Kérdező, te most panaszkodsz vagy dicsekszel? :D

ÖRülj neki, hogy csak pár perc, annyi kell is! :)

2012. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mért van rosszabb is? ;)
2012. márc. 29. 14:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Van ám!

Az ikreim napközben MAXIMUM 40 percet alszanak összesen, de inkább kevesebbet, egyikük csak nagyon ordítások árán hajlandó erre is. Este sem könnyű lerakni őket, de a legrosszabb, hogy éjjel sokszor felébrednek, nem is tudom mi a rosszabb, ha felváltva, vagy ha egyszerre vannak fent!

Én magam mindenesetre alig alszom pár órát, többnyire azt sem a saját ágyamban.

2012. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj, és nem segít neked senki?
2012. márc. 29. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Heti 1x3 órára jön bébiszitter, ennyire futja.

A férjem sajnos késő estig dolgozik.

Mindegy, nem akartam panaszkodni! :)

2012. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!