Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 és fél hónapos kisfiam, aki...

4 és fél hónapos kisfiam, aki eddig egy etetést kivéve nyugodtan átaludta az éjszakát, már 1 hete óránként felsír. A gyerekorvos szerint még korai, hogy a fogai legyenek. Kinek mi a tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
Majdnem minden fogzási tünet stimmel, nyáladzik, folyton rág. Mivel tudnék segíteni neki, ha már az orvos nem mond semmit?

2013. dec. 16. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mocoroghatnak már a fogcsírák, az is kellemetlen, de hogy fog mikor lesz belőle, az más kérdés. Én a Viburcol kúpot megpróbálnám a helyedben, nekünk nagyon bevált.
2013. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor kezet foghatunk.nekem is ennyi idős-2hete ugyanez.kúpot én is adtam,lánc a nyakában,fájdalomcsillapitó,krémek-mindenen túl vagyunk.nem tudom mi lehet-elképzelhető,h a fog-de a nyáladzás,rágás ezek most életkori sajátosságok.ellene vagyok,de mostanában már magam mellé veszem az ágyba.én is várom a jótanácsokat:-)
2013. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló. Már 2 napja velünk "alszik" ő is, illetve leginkább nem alszik továbbra sem, pedig már kap homeopátiás szereket és kúpot, de egyenlőre semmi változás. Nálatok? Már fogalmam sincs, hogy mit próbálhatnék még ki. Lassan anya elájul a fáradságtól, a pici fiú pedig továbbra is tombol...
2013. dec. 19. 07:03
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk most jobb a helyzet-csak egyszer volt fent éjjel-szóval van remény.kitartás.esetleg nurofen-nem segt?
2013. dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk nem jött be az együtt alvás. Egyébként én sem vagyok a pártján, de mivel egy hete már, hogy gyakorlatilag nem aludtam én is meg akartam próbálni. Algoflex baby-nk van, de nem nagyon akarom a homeopátiás dolgokkal keverni.
2013. dec. 19. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk nem vált be a homeo-s azért adtam fájdalomcsillapitót.de most már egy kicsit jobb a helyzet.rájöttem,hogy néha egyszerűen nem akar aludni-(hajnalban:-))-és ezért balhézik.csak nekem ott a tesó is-nem jó,ha szegény nem tud aludni..
2013. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!