Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom 8 hósan még 2-szer...

Kislányom 8 hósan még 2-szer eszik éjjel. Lehet a tápszer nem elég tápláló már neki?

Figyelt kérdés

8 hónapos kislányom korán fekszik, este 7-kor ő már alszik,viszont már 11 körül felkel enni,aztán kb 4 kor.

Este 120-160 ml tápszert eszik meg. Milumil Ha startot kapja még. Szépen fejlődik azzal nincs is gond,csak vajon mért kel fel éjjel is ilyen idősen enni. Nem probléma,csak bizti neki is jobb lenne ha csak hajnalban kelne. Nyugodtabban tudna aludni. Mondjuk a fogak is jönnek,biztos ez miatt is nyugtalanabb. Van aki nyugtat hogy ez természetes,meg hogy este adjak neki tejpépet...Tapasztalatok,aki hasonló cipőben jár?


2013. dec. 20. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az én kisfiam is kétszer evett ennyi idősen (ugyanezt a tápszert), pedig ő később aludt el.

Most egy éves múlt, pár napja kezd ráállni az egy éjszakai evésre. Nem tudom mikor fogja átaludni az éjszakát, sokszor így is hajnalban kel.

2013. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi ugyan még csak 6 hósak vagyunk, 3-4 keléssel.

Próbáltam este a tejpépet,ugyanúgy felkelt (én is ettem akkor belőle,rettentő szomjas voltam rá!) Bár szereti. Most azzal próbálkozok,hogy uzsira gyümi v. Joghurt,hátha a főzelék még megülte a gyomrát estére.

Próbáltuk azt is,h. Este nem adtam neki, doki szerint 2-3 nap rosszabb neki. 3,5 órás sírások voltak egy hétig éjféltől,így én ezt nem erőltetem (do

2013. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hónapos volt, mikor visszaszokott az éjszakai kajálásokra (előtte 2,5 hónapig átaludta az éjszakákat). És nem aprózta el, 3x szopizott. Az hogy most mennyire volt éhes, mennyire volt anyahiánya, sose jöttünk rá. Aztán ez kevesebb lett 3 hónap alatt, maradt egy hajnali, aztán el is választotta magát 10 hónapos korára.

Nálunk ennyi idősen este fél7 körül volt a vacsora, akkor kapott tejpépet vagy egy egész üveg főzeléket megevett, utána szopizott 9kor, és aztán kelt még 3x reggel8ig. Majd elmúlik.

2013. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy napközben nem eszik annyit és így éjjel pótolja a kalóriákat?

A lányomnak ilyen idős korában estére 230-240 ml tápszert adtam Sinlaccal keverve, sosem ébredt enni, reggelig kibírja a mai napig.

2013. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tika9 ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hónapos, de 2-es tápszert eszik és 210ml-t kap, szerintem nyugodtan válthattok magasabbra, bár a fogzás miatt is kelhet, arra pedig próbálj meg valami homeós dolgot vagy fogíny gélt.
2013. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Gélt használunk a fogakra! Védőnő szerint 1 éves korig maradjunk ennél a tápszernél.... Na mindegy majd látszik hogy alakul. Usira is próbálok táplálóbb fözelékeket adni nem gyümölcsöt,viszont van amikor este csak 120 ml tápszert eszik,persze hogy 4-5 óra mulva éhes lesz! De ha egyszer nem kell több neki akkor nem tudok mit tenni!
2013. dec. 20. 10:42
 7/13 anonim ***** válasza:
szia! nem olvastam végig a válaszokat! de mikor a lányom kelt éjjel enni váltottam neki tápszert 2est adtam neki azt hiszem 8hósan és akkor ujra aludt
2013. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

8 hónapos korában már lassan a 3-as tápszer kellene, hogy jöjjön. Én mindenképp váltanék idősebb babának valóra, a Start az 6 hós korig való. De idősebbeknek való tápszerben is létezik hipoallergén, ha ez fontos.

Lehet, hogy ez is megoldaná a problémát. De lehet, hogy nem, egy próbát megér.

2013. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Lányom lassan 11 hós,8 és fél hós kora óta a milumil ha 3+-os tápszert eszi.mondjuk ő későn szokott elaludni de max 1-szer kel.pedig nekem is kb. 120-150 ml evett.aztán ìzesìtettem a tápszert banánnal,kakaóporral vagy folyékony tejpéppel .ìgy kb. 240 ml- evett. Próbáld ki nyugi nem lesz baja!írj h mi lett.
2013. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

próbáld meg h később altatod kb 8-9 fele és elötte etesd meg.

a lánykám van amikor 10-11 fele alszik el és reggel 9-10 fele kel. Hajnal 4-5 fele kel enni.

2013. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!