Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hároméves gyereket nagy...

Hároméves gyereket nagy felelőtlenség volna emeletes ágy felső szintjén altatni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy 5-6 éves kortól ajánlott,de máshogy lassan nem férünk el és most jó áron szert tehetnénk egyre.
2013. dec. 28. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Emeleteságy felsö ágyába nem tennék egyetlen gyereket sem, mert veszélyes. A szomszéd 13 éves lány éjjel felijedt, és leesett, hetekig kórházban volt agyrázkódással. Az orvos mondta, hogy rengeteg ilyen baleset van, és ezeket a legjobb lenne betiltani, mert életveszelyes lehet.
2013. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Miért ki aludna alul? Nem raknék egy 3éves gyereket a felső szintjére!
2013. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Én sem altatnám felül.

És nem csak 3 évest nem, hanem nagyobbat sem.

2013. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Szia az en kisfiam is 3 eves kora ota alszik felul, alul meg a batyja. Az agy szele termeszetesen zart felul, oldalt igy semmi eselye sincs a kiesesre es nem is esett ki soha. Lemaszni az agybol is csak a vegenel a labresznel lehet... Biztos orulne neki ha ott aludhatna, nyugodtan probald meg.
2013. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagylányomat simán feltettem volna 3 évesen emeletes ágyba. A kicsimet viszont tuti, hogy nem, mert ő nagyon eszetlen.

A barátnőm lánya is kb 3 éves volt, amikor elkészült a galériás ágya, de ő is megbízható leányzó.

Szóval az a helyzet, hogy ezt csak Te tudhatod. Te ismered a gyereked.

De ha apuka elég ügyes és kreatív, akkor egy kis barkácsolással bombabiztossá lehet tenni egy felső ágyat, és akkor nyugodtan alszotok.

2013. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Az én gyerekeimet elnézve igen. A 3 évesem még sokszor felèbred, kimegy pipilni, vagy átjön hozzánk. Még a padlòn levő fakeretes matracròl is tudnak koppanni.
2013. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem járkál éjjel sokat és ha megbízhatóan zárt az ágy oldala, akkor gond nélkül. Az én hároméves fiamat simán altathatnám ott, ő este lefekszik és reggelig alig mozdul. :-) Az ötéves lányomat viszont tuti, hogy nem, mert sajtkukac alvás közben is. Szerintem gyerekfüggő és emeletes ágy függő. Arra azért figyelj, hogy komoly oldalvédelme legyen!
2013. dec. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 éves volt a fiam pont, mikor megkapta a galériaágyat. Kb 140 cm magasságon fekszik és körbe még 30 centis fa korlát van. Lejönni láb résznél lehet egy fa létrán. Mondjuk ő nem járkál éjszakánként, ha valami baja van éjjel, inkább kihív engem. Még nem esett le sosem. Most 4,5 éves.
2013. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon járkálós volt és elég rossz alvó is, de most, hogy nagyobbacska már, okosan megért jobban mindent és már jópár hónapja nem mászkál. Szól, ha valami bajavan. de azért féltem, mert főleg félálomban sokmindenre képes az ember :-((( de adtatok pár jó ötletet (oldalvédelem és társai) azokkal még lehet biztonságosabbá tenni remélem
2013. dec. 30. 14:16
 10/12 A kérdező kommentje:
A linkelt ágyhoz hasonló lenne egyébként. látrás eredetileg, de készíttetnék hozzá lépcsőt. meg az oldala is szerintem magasítható egy leesésgátlóval.akár a végén is.
2013. dec. 30. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!