Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van itt olyan 18-21 év közötti...

Laosz kérdése:

Van itt olyan 18-21 év közötti lány, aki már esett túl abortuszon?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni egy olyan lánnyal, aki saját akaratából döntött úgy, hogy lemond a terhességről, mert felelőtlen volt. Jó lenne egy olyannal beszélgetni, akivel egy cipőben járok, mert akárhányszor megmozdulok, lefekszem aludni, felkelek, kikelek az ágyból sírógörcs ér, borzalmas mindazt feldolgozni, ami rám vár és ami velem történt és borzalmas, hogy az ember tényleg csak a saját hibájából képes tanulni. Kérem, abortusz ellenesek ne írjanak, hiszen még védőnőnél sem voltam, elég lesz az a 30-40 perc vagdalózás, ami után újra ki se fogok tudni kelni az ágyból. A szüleim egyáltalán nem tudnak róla, barátból kettő, most kezdtem az egyetemet, s most érzem csak azt, hogy az életem gyökeresen meg fog változni.

2013. okt. 30. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 20 évesen volt, ha gondolod írhatsz privit is :)
2013. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 DeAnn ***** válasza:
100%
Nekem 18 évesen volt, de nem azért, mert felelőtlenségnek éreztem, hanem azért, mert Down-szindrómás lett volna. Ha gondolod írj. :)
2013. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 18évesen volt. Írhatsz ha akarsz.
2013. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is írhatsz, ha gondolod.
2013. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Te ezt nagyon meg fogod bánni..és nem azért írom, hogy győzködjelek vagy meggondold magad, nem, viszont sajnállak azért, ami rád fog várni miután túl leszel a dolgon. :(
2013. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

Ha már most ennyire szenved szegény, akkor simán kikövetkeztethető mi lesz később.. ezért írtam az előbbi válaszomat és ezért lettem ugye nullára pontozva de egyáltalán nem érdekel, csak furcsállom, hogy aki a kérdező lelkivilágával is törődik, az már alapból ellenség itt a fórumon. Biztos vagyok benne, hogy van akit egyáltalán nem hat meg egy ilyen beavatkozás, viszont a kérdező nem ilyennek tűnik, ezért is tudom nagyon sajnálni már most.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Kérdező, kérlek olvasd el a 28-as választ, hátha más belátásra térsz..ha meg nem és esetleg utána szenvednél, felveheted a kapcsolatot a válaszíróval!

2013. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
örökbe adáson nem gondolkodtál? ha már most ennyire felzaklat az abortusz gondolata... az is egy megoldás lehetne...
2013. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, nyugi, ne hergeld magad jobban a kelleténél.


Ez egy nagyon komoly és szörnyű dolog (tapasztalat), de túl lehet élni, és túl is kell élni. Ha meghoztad a döntésed, tartsd magad hozzá, és tudatosan próbáld meg feldolgozni. Ne azon gondolkozz, hogy jaj de rossz, hanem azon, hogy ez már így van, nem lehet ivsszacsinálni, együtt kell vele élni. Elfogadni, megpróbálni elfelejteni.


Fel a fejjel, ez azért nem a világ vége...

2013. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

http://www.youtube.com/watch?v=xofoQflM8Hg


Még nincs késő meggondolni magad. Egy dobogó szívet hordozol a sajátod alatt. Ne tégy olyat amit egész életedben bánnál

2013. okt. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, biztos vagy benne, hogy ez egy konstruktív hozzászólás volt? Vagy mindenképp az a célod, hogy egy elsőéve egyetemistának, 0 perspektívával a baba felenvelésére összetörd a szívét?
2013. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!