Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért aludhat el egyszer...

Miért aludhat el egyszer időben egyszer pedig későn?

Figyelt kérdés

Vannak olyan esték mikor fürdé után elalszik, 4 óránként kel ,hogy éhes, de vannak mikor hajnali 1-2ig fent van és nappal sem aslzik sokat. Mittehetnék,hogy minden este egyforma legyen?

2 hónapos baba anyukája


2014. jan. 14. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy ha jól bevacsorázik, akkor nyugisak az esték, és ha este jól aludt, a nappal is kiegyensúlyozottabb. Ha keveset vacsizik monjduk 10kor, akkor én éjfélkor ráetetek, és utána hajnalban kell kelnünk legközelebb. A babám fél5kor evett (anyatejes) és azóta ma még nem ébredt fel. Nagyon jól van lakva :) ha most felébredt, eszünk, játszunk picit, tisztába kerül és megyünk sétálni. Szintén 2 hós, kisfiú :)
2014. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb mindig egy időben eszik, és majdnem mindig egyformán. Fürdetés után valamivel többet.Éjjelegyszer kel enni. De volt, hogy kibirt 5 órát is evés nélkül.
2014. jan. 14. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt esti "rituálét" mindig ugyanakkor kezditek? Mert az én fiam most azért van így picit eltolódva, mert későn kezdtünk neki, és későn fürdött, ezért neki még csak most lesz reggel 8 érzete :)
2014. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fürdetést kicsit hátrébb tolnám, hogy jobban lefáradjon. Akár csak fél-1 órával is, attól függ mikor fürdik. Utána bekajál, és jó nagyot alszik.
2014. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

7-8 körül van mindig a fürdetés, akkor kicsit fárasztom. Játszok vele, hagyom,hogy egy kicsit csupaszon mozogjon, persze betakarva,nehogy megfázzon. Bohóckodok neki, énekelek, a vízben is kicsit tovább van, hogy a meleg álmosítsa el. Aztán megeszik 100-120 ml és alszik. De van, hogy még akkor sem akar. Pl tegnap elaludt,felkelt, altattam fél órát 5 perc alvásért vagy mihelyt leraktam az ágyra azonnal felkelt.

Eléggé nyűgös mostanság. Egy darabig el van aztán pedig elkezd sírni,kézbe veszem és még akkor is.

Létezik,hogy a fogacskái miatt? Állandóan a kezét szopizza és buborékokat nyom ki a száján.

2014. jan. 14. 10:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok,így minden nehezebb és mikor már 1-2ig fent van akkor totál kivagyok energiailag.
2014. jan. 14. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!