Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Én ezt már nem birom! Bármilye...

Én ezt már nem birom! Bármilyen tanácsot elfogadok, hátha valaki tud újat mondani?

Figyelt kérdés

1 éves a lányom,születésétől anyatejes.A nappali szopikat szépen elhagyta magától,már csak 2-3x cicizik.Az éjszakák viszont pokoliak.Már nem bírom.Éjjel is 20x kelt,és csak cicizni akart,nehezen alszik vissza.Ha vissza is alszik,15 perc mulva ébred,és megint cicit követel,ha nem adok neki,akkor nem alszik vissza,felkel,feláll,üldögél,beszélget,játszik a sötétbe.

Már nagyon kivagyok :'(

Valakinek valami hasznos tanács??Amit próbáltunk már:

Nurofen,Panadol,Germicid kúp,homeós szerek,bőséges vacsora,melegebb-hidegebb szoba,víz,tea cici helyett,de nem fogadja el,sétálunk kint minden nap 1-2 órát.

Most nem jön a foga,semmi baja.

Köszönök minden hasznos tanácsot!!

Első babás hulla fáradt anyuka


2014. jan. 14. 12:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ja,és születésétől kezdve egyetlen éjszakát sem aludt még át.A legtöbb amit egybe aludt 3 óra volt éjjel.

Napközben 2x alszik.Délbe 1 órát,meg délután 1 órát,de van hogy csak felet.Szóval nappal sem alszik sokat.

2014. jan. 14. 12:25
 2/22 anonim ***** válasza:
napközben mennyit alszik? esetleg ha azon változtatnátok hogy estére fáradtabb legyen?
2014. jan. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Cumi?
2014. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
már válaszoltál is... akkor sajnos nem tudom.. :/
2014. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Amikor éjszaka felébred, azt írod, hogy feláll, üldögél, játszik a sötétben. Tehát nem sír, nem nyűgös, csak ébren van? Mert akkor én nem adnék neki cicit, sőt, tudomást sem vennék arról, hogy fent van. Előbb-utóbb visszaalszik.
2014. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nalunk 2 eves korig nem aludt at ejjelt a Fiunk...

Ami bevalt a tea! Ha akarta, ha nem azt kapott ha csamborogni akart ejjel mar ment is az agyaba...

Elsore orditas es harc megy, de megszokja

2014. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Miénk még nincs ennyi idős, de hasonlóan gondolom, mint az utolsó. Amíg nincs miatta sírás, sötétben, az ágyában hagynám. El fog aludni egyedül, mert az uncsi, vagy elfárad tőle. Csak síráskor nyugtatnám, és akkor sem mindig cicivel. Eleinte annyit mondanék, hogy "éjszaka van, nincs cici, anyu alszik, te is aludj". Majd lefeküdnék a helyemre. Mindig ha szól, ez lenne a válasz, szó szerint, ugyanez, hogy már uncsi legyen. Néhány nehéz éjszaka még és szerintem használna. Drukkolok!
2014. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ha éjjel nem foglalkozol vele, akkor megszokja és magától vissza fog aludni

a baj, hogy csendben van és mégis bemész hozzá, cicire teszed, így foglalkoztatjátok egymást kölcsönösen és nem fog aludni

hagyd éjjel az ágyában dünnnyögni, amint rájön, hogy nem veszed ki, vissza fog aludni

2014. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy csak egy ideig játszik,meg üldögél,kb. 10 percig,utána jön a nyöszörgés,majd a sírás,és akkor kiveszem,és cicire teszem.Van,hogy elalszik,visszateszem,és 15 perc mulva kezdődik minden előröl...:(((

Persze mondom én neki,hogy este van,alszik apa is,anya is,mindenki,simogatom énekelek neki,de semmi.

2014. jan. 14. 12:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Lehet mégis jön a foga, én is azt hittem, hogy épp nem jön az enyémnek, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy hátul kijött már neki kettő is. Én meg nem értettem miért éjszakázik. :)
2014. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!