Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez a módszer beválhat hosszú...

Ez a módszer beválhat hosszú távon, a cicin elalvó babáknál szerintetek?

Figyelt kérdés
Lányunk 1 éves, egy ágyban alszunk. Többször felébred és csak szopival tud visszaaludni. Ezen szeretnék változtatni, de nem azonnali cici elvonással, hogy berakom a kiságyba és nuku cici. Mostanában azt csinálom, hogy ha felébred este, megszoptatom ahogy eddig is, de mielőtt álomba merülne, a kisujjamat a szája csücskébe dugva elengedi a mellem, még el is fordul, elhelyezkedik és szépen elalszik magától. Szerintem ez nagy lépés már azóta hogy meg kellett várnom míg teljesen elalszik, különben felébredt.
2014. jan. 29. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig bevált akkor szerintem működni fog. Kitartás!
2014. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet!Nem a ciciden alszik el csak azon nyugszik meg!
2014. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan. Eddig azon aludt el, de ismerve az elalvását egy jó pillanatban elválasztom, talán nemsoká azt is elérjük hogy cici nélkül simivel is aludni fog. Bízom benne, kitartó vagyok, szép fokozatosan, erőszak mentesen.
2014. jan. 30. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy megy? Én is ezzel a problémával küzdök, de az én lányom 5 hónapos. Bár, ha én kiveszem a szájából a cicit, azonnal keresi.
2014. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi egész jól haladunk, meglátod a ti babátok is egyre ügyesebb lesz. Meg kell figyelni egy pontot amikor nem is alszik még nagyon de már nem keresi a cicit. Ha még keresi akkor várj egy pár percet. Ne add fel, nekünk látványosan minden nap jobban alszik.
2014. febr. 7. 19:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne húzd ki a szájából mert akkor a vákum miatt felébred. Nem tudom így csinálod-e, én egy ujjamat bedugom a szája csücskébe.
2014. febr. 7. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
ha a szája csücskébe teszem a kisujjam, semmi nem történik. a nyelve teljesen rá van tapadva a mellbimbóra. :(
2014. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól rátapadt:) Úgy csináld mintha megharapta volna és szeretnéd ha abbahagyná.
2014. febr. 9. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!