Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Speed learning nyelvtanulási...

Speed learning nyelvtanulási módszer: Ha kipróbáltátok, akkor kérlek benneteket, hogy írjátok le a tapasztalataitokat. Mennyire hatékony? Mennyire maradnak meg a tanultak hosszú távon?

Figyelt kérdés
Speed learning
2011. dec. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

köépsuliban németet (2. nyelv kb. így veszzük, egyik napról másikra 100új szó, vagy egy teljesen új nyelvtananyag)

úgy érzem, hha van idő/kedv a tanulásra talán van értelme, de én jobban hiszek abban h mindent 20x átveszünk, van idő teljesen megérteni, gyakorolni

ez sztem főleg speakingnél fontos, mert ott vagy magolsz, vagy pedig improvizálsz, ami sztem nem nagyon megy, ha minden nyelvtani szabályt is bemagoltál gyorsba, és nem 'csak úgy' jönnek a mondatok, mert már 500 olyan mondatot láttál addig

2011. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unokatesóm tanít nyelvsuliban angolt. Ő azt mondja, hogy elég jól haladnak a tanulással. Van, aki külön kéri, hogy nyelvtant ne vegyenek, csak hallott szöveg és beszélgetés, és teljesen jól boldogulnak. Nekem ha lenne pénzem rá, tuti kipróbálnám. :))
2011. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Első, teljesen egyetértek veled, csak kíváncsi voltam és nem akartam elvetni semmilyen új lehetőséget. Valószínű, hogy maradok a hagyományos módszernél. Már csak anyagi megfontolásból is.:-)
2011. dec. 22. 13:08
 4/4 anonim válasza:
Átverés! Már nem működik a Speed Learning, tevékenységét a budai Memorymasters, a Kádár utcai E-learning vette át. A pénzt beszedték a tanfolyam díjaként /240.000,- ft/, de oktatást már nem adtak hozzá, se tájékoztatást, hogy megszűnt a tevékenységük, az "utódaik " pedig ilyen -olyan kifogással élve mossák kezeiket... Érdekes nem jogutódok, mégis ugyanaz a tulajdonos banda, illetve a pénzügyes gárda. Jól meg lehet élni ebben az országban emberek kicsalt pénzéből...
2013. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!