Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha nem hagynám annyit aludni...

Ha nem hagynám annyit aludni napközben a babám-talán nyugodtabban aludna éjjel?

Figyelt kérdés

már nagyon fáradt a család-6hónapos múlt a kislányom.idáig fél 3körül kelt-egyet evett-és aludt kb 7ig.mostanában 2óránként ébred 10,fél1 fél 3,fél 5..stb.sajnos kétszer meg is etettem-tudom,hogy nem kellene-nem éhes-és magam alatt vágom a fát,mert igy nem is szokik le róla,de már nem birtuk tovább.magamhoz is vettem,mpedig ezt sem szoktuk.van esetleg valami megoldás(homeopátia,kevesebb nappali alvás.stb)?3szor alszik napközben,egy nagyobbat-2óra,egy kb 1órásat-és délután egy picit-20 perces.2óránál tovább nem is hagyom.mit lehetne tenni a nyugodt alvásért?nagy ágyba nem tenném-valami más javaslatot várnék.-egyébként napközben gyönyörűen-magától elalszik.-ezt megtanulta,csak éjjel valahogy nem megy a visszaaltatás-türelmetlenebb,nyűgösebb vagyok én is

köszi a segitséget


2014. febr. 10. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem éhes? Az enyémek 5-6 hónapos korukban kezdték az éjszakai felkelést, mert már nem volt nekik elég az anyatej. Foga nem jön?
2014. febr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én növekedési ugrásra gondoltam. 6 hónaposan elvileg van egy.
2014. febr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi-de folyamatosan???

foga talán lehet-nem vagyok biztos benne

2014. febr. 10. 11:08
 4/6 A kérdező kommentje:
napközben már eszik mindenfélét-zöldséget-és gyümölcsöt is.éjjel meg nem eszik,csak 1-2 percet cicin van
2014. febr. 10. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti a foga. Az en babam 5 hos mar hat foga van. 3 honapos kora ota "noveszti" :) oket gyakran kel ejszaka.En is athoztam a mi agyunkba es rajottem h.imadok vele aludni. Persze faraszto igy is de nem tudsz vele mit tenni es kesobb tobb fog is jon meg szeparacios szorongas ...mondjuk minden baba maskepp reagal...
2014. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a napközbeni alvással való manipuláció nem jön be, sőt! Az a baba, aki jót alszik nappal (a tiéd szerintem teljesen jókat alszik most) az jól alszik éjjel is. Szerintem nálatok a foga lehet a ludas, adj neki homeopátiáks golyót (pl Osanit vagy Chamomilla)
2014. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!