Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam vissza éjjel...

Hogyan altassam vissza éjjel az 5 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés

Éjszaka többször is fölkel a kislányom szopizni. Eddig belealudt, visszatettem a kiságyba és aludt a következő evésig (kb. kétszer kelt egy éjjel).

Pár hete viszont a szopi közben felkel, és van, hogy három órán keresztül nem alszik vissza, akármit csinálok vele. Ringatom, vagy csak beteszem az ágyába, simogatom, megetetem még egyszer... semmi nem használ. Gügyög, nevetgél... mintha nappal lenne és játszani akar. Mit tegyek, hogy ismét aludjon éjjelente?


2014. jan. 8. 12:21
 1/3 anonim válasza:
100%
a nappali alvásában nem történt változás? olyan, mintha felcserélődött volna neki a nappal és az éjjel. nehéz okosnak lenni, annyi féle gyerek van :)
2014. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nappal ugyanúgy alszik, ahogy eddig.
2014. jan. 8. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elkeserítelek, de az én fiam 9 hónapos, és már kb. 5 hós kora óta ezt csinálja. Annyi különbséggel, hogy mászkál az ágyában, és sikoltozik. Én beletörődtem..
2014. jan. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!