Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi időt alszik egyszerre...

Mennyi időt alszik egyszerre ébredés nélkül 5 hónapos babátok nappal?

Figyelt kérdés
És hány órát alszik nappal összesen?

2014. febr. 15. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Éjjel 13-14 órát lehúzott, de nappal max. csak 3x fél órát aludt. Kb. 8-9 hónapos volt, amikor már nappal is hosszabb időket aludt (2x1-1,5 órát, később 1x3 órát).
2014. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Normális dolog ha az én babám napközben 6-7 órát akar alvással tölteni és éjjel óránként ébred vissza alszik de valamiért mindig felébred.

És 3 óránként eszik 5 hónapos létére.

2014. febr. 15. 13:23
 3/5 A kérdező kommentje:
?
2014. febr. 15. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy nem normális.

De mondjuk keresztfiam is ezt csinálta vagy 8 hónapig. Most egy egészséges 13 éves. :)

Szóval próbálkozni kell átszoktatni, de hogy hogy? Őszintén nem tudom. De le fog róla szokni, és fel fogja venni a "rendes" ritmust.

Kitartást!

2014. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a normális. Az én fiam is az első válaszolóéhoz hasonló volt, éjjel 12-13 órát aludt (persze enni ébredt), nappal 3-szor fél órát.
2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!