Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes pindurom a hajnali...

3 hetes pindurom a hajnali ébredés-evés után nem akar visszaaludni, éberebb, mint nappal. Ti hogy hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Eddig 9-10 körül elaludt és reggel 8-9 között ébredt. Éjszaka egyszer, 3-4 -kor ébredt enni.


Egy jó pár napja pedig:

este háromnegyed 10-kor elalszik

hajnal 2 óra körül ébred

és nem alszik vissza csak 5-6 órára.

Addig nem alszik, nézelődik -ez nem is baj, csak mindezt ölben, mert másképp ordít!


Tudom, hogy még nagyon picike, de tudok bármit tenni?


2011. júl. 19. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

:)

Az én kisfiam is ezt csinálta csak annyi különbséggel,hogy Ő még ölben sem volt el annyira csendben.Ha lefekszel és a mellkasodon fekszik úgy sem alszik vissza?Nekünk 2 hónapos koráig ez ment,mire átaludta az éjszakát.Elaludt kb.9körül és reggel 7ig aludt.Nekik ebben a pici korban még nincs nappal-éjszaka különbség:)

Kellemes babázást!

2011. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ezt csinálta. 6 hetes korára kinőtte
2011. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szintén. Én rendszeresen kint aludtam vele hajnaltól a nappaliban, hogy a férjem tudjon aludni, mert neki meg másnap dolgozni kell. Nálunk karban el-elaludt, de ha megpróbáltam letenni, jött a sírás. Pár hét alatt kinőtte szerencsére.

Néha még mostanában is előfordult, hogy hajnal 4-kor kelt enni, és utána 6-7-ig járkálás, szenvedés, és csak akkor aludt vissza mikor 7-kor evett megint. Szerencsére mostmár kb. 1,5-2 hete nem volt ilyen, előtte is max. egy héten 1-2-szer, vélhetően hasfájás miatt. Pénteken lesz 3 hónapos a hölgyemény.

2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szóval ti sem hagytátok sírni és kinőtte magától ezt az időszakot?

Én is mindig megadom neki a testközelséget, csak nem voltam biztos benne, jó-e ez így.

Persze nem bírnám sírni hagyni (volt egy kísérletem erre épp tegnap éjjel), de ezt én sem bírom és ő sem fogja ettől megérteni, hogy most azért hagyom cserben, mert éjszaka van és neki aludnia kellene :(


Csak gondoltam hátha van valami olyan módszer, amit nem ismerek és akinek van tapasztalata át tudja adni nekem.


Köszönöm!

2011. júl. 19. 12:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja, egy szobában alszunk, de ő a saját kiságyában. Nem veszem közénk, mert félek, nehogy ráfeküdjünk (soha nem lehet tudni), ill. hogy ne szokjon oda.

A mellkasomra fektetés meg valamikor bejön, valamikor nem. :/ A ringatás, járkálás...

2011. júl. 19. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! nekem 1hónapos a babám, és kb. úgy alszik, kel, mint a tiéd. (9 körül alvás, 4 körül kelés, kaja) van, h nekem is éberebb, nehezen alszik vissza. Én ilyenkor mellre teszem, akkor is, ha előtte már szopott, befekszem vele a nagy ágyba, és mikor elaludt(mert így általában elalszik,) akkor beteszem a kiságyába. próbáld ki, hátha működik!
2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!