Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik el amikor...

Gabi86 kérdése:

Miért nem alszik el amikor szokott, csak kb 1 órával később?

Figyelt kérdés
pár napja van ez hogy a du. alvás csúszik egy órával ez azért gáz mert eddig negyed-fél 5 körül szokott elaludni most meg negyed- fél 6 kor és így az esti lefekvés is tolódik.igaz az csak kb háromnegyed órát így olyan fél vagy háromnegyed 10 kor alszik el.szerintem azért mert 1 órával később sötétedik,az lehet vagy hülyeség?vagy mert nem akkor viszem ki a levegőre amikor szoktam?mert eddig olyan fél 4 fele szoktunk kimenni és utána bejövünk és cici aztán alvás.most mivel jobb idő van előbb viszem ki.tegnap pl ki kellett vinnem még egy fél órára és aztán bejöttünk és csak úgy tudtam elaltatni.de. is ki szoktam vinni és aztán cici és alvás és du. is ugyanez volt a menet.csak most fél 4 kor már nincs olyan szép idő mint kora du. és azért viszem előbb.

2014. febr. 15. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért tolódik ki mert már nagyobb lett. Milyen idős? A 22 hónapos fiam már nem alszik nap közben viszont este nyolctól reggel fél kilencig alszik.

Próbáld átszervezni a napirendet, egy alvás kimaradhat lassan.

2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 és fél hónapos.
2014. febr. 15. 20:15
 3/7 Jégtánc ***** válasza:
Folyamatosan változik a babák,gyerekek alvásigénye.Igazodj hozzá.A legjobb amit tehetsz.
2014. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-asnak igaza van. Folyamatosan változtatnak a szokásaikon. Mi is kitoltuk a lefektetést, van, hogy 8-kor még alszik 10 percet, és mióta ráálltunk a fél 9- 9-es fürdetésre, azóta szép az élet.:))) Engem nem zavar, ha fél 10-kor kerül ágyba, de azért 9 után nem sokkal már alszik.
2014. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lcs ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked hányszor alszik egy nap a gyerkőc, nekem most 9 hónapos a fiam, de már kb 8 hónapos kora óta csak 2x alszik egy nap, délelőtt egy másfél-2 órát, és délután kb 2-2,5h-t és ennyi, utána már csak este a fürdés után 8h körül, igaz akkor egész éjszaka. lehet, hogy már nem fárad el annyira, mint korábban :)
2014. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Màr 5 hós kora óta 2x alszik.egész nap 2,5-3 óràt.
2014. febr. 18. 22:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz reggel 8-ig és este olyan fél 9 9körül alszik el.meg kel este 1x 2xha foga jön óránként.köszi a vàlaszt
2014. febr. 18. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!