Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hetes baba nem akar nappal...

3 hetes baba nem akar nappal aludni?

Figyelt kérdés
Este 6-ra teljesen kiüti magát és a fél 6-os szopiztatás után sem hajlandó aludni, de már nagyon fáradt és már emiatt sír. Napközben is max 2-3 órát alszik, ebből egyet akkor, ha lemegyünk sétálni. Teljesen kétségbe vagyok esve, mert ha ébren van, akkor is nagyobb részben sír és nem nagyon lehet megvigasztalni, akármit is csinálok. Mit tudok tenni?
2014. febr. 17. 18:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem is ez volt két hetes korátától (most nyolc hetes), kezdetben a hasa fájt, de aztán mikor az elmúlt (infacollal - azóta is azt szedi) ugyanúgy nyűgösködött napközben, csak kézben tudott elaludni, és mikor letettem mindig felébredt. Aztán beszereztem egy rugalmas hordozókendőt és minden megoldódott: napközben abban alszik pár órát, délután babakocsiban. Magától még mindig nem hajlandó elaludni, de ilyen pici babának még nem is kell tudni. A kendőben kb 5 perc alatt elalszik - sétálok vele, énekelek neki, hallja a szívhangom - neki is és nekem is jó. Mindenképp rugalmas kendőt ajánlok, annak még van pluszban egy rugózása is, ami jó hatással van a babákra.
2014. febr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!