Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? Nappal semmi...

Mitől lehet ez? Nappal semmi gond! Éjszaka alig akar elaludni!

Figyelt kérdés

A 10 hónapos kislányom, nappal könnyen elalszik. De az éjszakák!!! Este fél kilenckor ágyba dugom, fél óra múlva rettenetesen sír. Elaltatom, beteszem az ágyába még ki sem érek a szobájából már sír, beletelik majd másfél órába mire végre elalszik.

Közben fogzik is elég erősen, de nem hinném hogy csak az a baj, mert alvás előtt bekenem az ínyét.



2014. jan. 11. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem használ a krém az ínyére ezért alszik el nehezen, egyszer adj neki Nurofen szirupot lefektetés előtt háromnegyed órával és kiderül hogy a foga miatt van e.

Hogyan altatod el a kislányodat?

2014. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általában rádől a mellkasomra és bebújik a nyakamba, úgy alszik el, várni szoktam kb. 20 percet míg leteszem. Amikor látom hogy nappal többet tömködi a szájába a kezét akkor adni szoktam neki fájdalomcsillapítót.
2014. jan. 11. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!