Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan, akinek a gyermeke...

Van olyan, akinek a gyermeke (ujszulott) csak babakocsiba tudott elaludni?

Figyelt kérdés

Meddig tartott ez?

Estenkent hogyan csempesztetek az agyaba a gyerkocot?


Nagyon ugy nez ki, hogy a lanyom (3hetes) csak babakocsiban kepes azonnal, siras es minden nelkul elaludni.

Ket heten at probaltuk a kisagyba altatni, de nagy nehezen ment csak.

Forgattuk mar ide - oda, atrendeztuk a szobajat, ahogy a hely adta lehetoseg volt, de nem valt be.


2014. febr. 23. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kiságyba rakjatok kemény!!! Párnákat, rakjatok a pocakjához és a hátához. Így kisebb lesz a hely, nem érzi úgy, hogy elveszik a tágas térben. A pocakodban biztonságban volt, nem volt nagy tere:-)

Vagy pólyába tegyétek.

2014. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lcs ***** válasza:
előző vàlaszoló véleményét osztom :) azt is lehet, hogy egy nagyobb plédet raktok alá és a két végét felhengergeted, így is olyan érzése lesz, hogy valami közrefogja :) a babakocsis altatás nem szerencsés szerintem, mert hamar rákapnak a tologatásra, és nem szoknak le egykönnyen :)
2014. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 xStefix ***** válasza:
Bocsánat, hogy megkérdezem, de szerinted egy babának alapból képesnek kellene lennie minden nélkül elaludni?
2014. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lcs ***** válasza:
bocsi, tőlem kérdezed? ha igen, akkor mire gondolsz? Hol írtam, hogy egyedül kell elaludni:)
2014. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 lcs ***** válasza:
vagyis minden nélkül..
2014. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:
A Kérdezőtől kérdeztem.
2014. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lcs ***** válasza:
ja bocsi, értem már mire tetted fel a kérdést :)
2014. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xStefix ***** válasza:
Semmi baj, én se voltam pontos. :)
2014. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyel be egy mozeskosarat a kisagyaba, vagy kanyarits kore szoptatos parnat. Erezze a kezeivel hogy szuk helyen van. Most jott erre a csunya vilagra, neki a helye anyicin lenne de a mi "civilizalt"vilagunk kulon szobaba tette, kulon agyba, tavol anyucitol. En is igy kezdtem, hazahoztam, kisagy, sirni hagytam, mert ezt javasoltak, szokja csak meg az a szerencsetlen kis draga. Kb.5 percet hagytam sirni, majd megszakadt a szivem, aztan kivettem, es az agyat a mienkhez toltam, es mozeskosarat tettem a kisagyba. Hidd el, nem fogid elrontani, ne felj tole, legyen melletted sokat, ettol lesz bizalma irantad nagyobb koraban, es meg fogod koszonni magadnak, hogy kialakithattad a kotodeseteket. A kislanyom 6 honapos es hetek ota o akar lenn a foldon lenni a jatekai kozott, lathato, nem rontottam el a babusgatassal. Persze azert most mar el lehet rontani...:-), resen kell lenni :-), es megtalalni az arany kozeputat.
2014. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!