Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam el 4,5 hónapos...

Hogy altassam el 4,5 hónapos babámat idegen helyen?

Figyelt kérdés
Születésétől kezdve nehezen viseli az új dolgokat, az altatási rendünk is mostanra állt be. Azelőtt sírt (ordított) a kiságyban, hordozóban, babakocsiban. Mostanra megszokta őket és csak kicsit nyöszörög alvás előtt. Két alkalommal voltunk mostanában vendégségben, vittem mindent ami a kiságyból mozdítható volt, hogy ha elfárad tudjon aludni. Minden volt csak alvás nem. Se cicivel, se ringatva, csak tömény sírás. Amint haza indultunk el is aludt a hordozóban. Vagyis idegen helyen nem tudott elaludni. 1 hónap múlva megyünk anyukámhoz, előre rettegek mi lesz. 3 napig nem fog aludni? Volt valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek hogy aludjon? Vagy várjak még az idegen helyen alvással? De minél később kezdjük annál nehezebb lesz, nem?! Válaszokat előre is köszönöm.
2014. márc. 16. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Babakocsi mozeskosaraban alszik? Oda tedd. Csinald ugy h.legyel vele mikor alszzik erezze magas biztonsagban...talan segit.
2014. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak délután szoktam sétához mózesbe rakni, de abban csak addig alszik ameddig tologatom. Ha megállunk rögtön felébred. Legutóbb is vittem a mózesét, csak simán nem alszik el benne, ahhoz tologatnom kellett. Sajnos a nappali alvások mindíg neheze mennek, itthon is, este nincs gond.

Az a baj talán hogy a nappali alvásokhoz nem sikerült még semmilyen rituálét kialakítani, hogy tudja mi fog következni.

2014. márc. 17. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!