Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el úgy a...

Hogyan altassam el úgy a 6hónapos fiam, hogy éjjel ne keljen fel 5x -6x?

Figyelt kérdés
Probáltuk 8altatni, 10kor is. De fél1 körül mindig felébred. Azután óránként kel. Van mikor játszani, vagy csak hisztizni. Néha enni kel. Anyatejes, de hozzátáplálos gyümiket meg milumil éjszakai tejpépet, meg nappalit is. Hogyan szoktassam le az éjszakai "kaszinózásról"?
2013. szept. 15. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk is volt ilyen időszak, és szörnyű volt! nekünk azt javasolta a védőnő hogy délután próbáljuk jól lefárasztani a gyereket, és az esti nagy alvás előtt minél tovább tartsuk ébren. nálunk ez 5 hónaposan 3 óra volt, amit fent volt előtte. nekünk bevált, csak 5-6 körül kel enni.
2013. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
probáltuk már. Nekünk nem jőtt be, 10perc alatt kialussza magát.
2013. szept. 15. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:

5-6x??

Az piskóta az én babám 10-12 keléséhez képest!

Pedig hidd el én már minden lézető dolgot kipróbáltam!

Sajna rossz hírem van:SEMMI NEM VÁLT BE!!

Zombi vagyok,hulla vagyok,idegilek kivagyok mert nappal is tiszta nyűgős,a nagytesóval sem tudok minőségileg foglalkozni,a férjemmel ez miatt romokban a házasságunk.....nemtudom mi lesz!!

2013. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!