Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 és fél hónapos kisfiam csak...

Kelemen Szabina kérdése:

6 és fél hónapos kisfiam csak ölbe alszik ek sétával, vagy cicin, éjjel 2 óránként felkel micsinaljak?

Figyelt kérdés
Még nincs foga, nem mászik, nem ül csak pár másodpercig, nem huzza fel magát négykézlábra. Csak sölbe sétával alszik el, akármien álmos elkezd panaszkodva gagyogni , nyöszörögni h ö almos altassuk el , felvesszük 2 perc es alszik is lerakjuk. Nappal 3 szor alszik, éjjel 2 orankent felkel csak cicin alszik vissza, 1-2 óra múlva felkelek berakom a kiságyba fél ora 1 ora meginz felkel, megint cci ha nemreg 1- 1 és fél oraja cicizett sétalok vele, berakom a kisagyba.vagy visszaadom neki cicit, de mellettem is felkel dobalja a fejet sir, h szoktassam egyedul elalvashoz? Micsinaljak?

2014. márc. 16. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak pont ebben a korban jött ki az alsó két foga egyszerre! Lehet, hogy őt is az gyötri,csak máshogy nem tud segítséget kérni! Szerintem próbáld ki a chamomilla vulgarist, vagy a Viburcol kúpot, és lehet, hogy lent marad a kiságyban, ha leteszed. Ezektől nyugodtabban alszik, és nem ártanak, mert homeós mindkettő!
2014. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kicsim 10 hónapos, de ugyanezt csinálja. Állítólag gyakori az ilyen baba, de hátha nektek hamar elmúlik. Nálunk egyelőre reménytelen...
2014. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felkel ne vedd ki a kiságyból (kivéve persze, ha tényleg éhes), simogatással nyugtasd meg, közben beszélj hozzá, hátha beválik.
2014. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A foga lehet, kend be neki dentinoxal este!

Csak szopik? Lehetnkevesneki a tej estére...

2014. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam a teljes elválasztásig ezt csinálta, csak cicin aludt el mindig, és éjjel ha felébredt, akkor vissza is csak azon tudott elaludni.

Volt olyan időszak is, amikor rengetegszer ébredt éjjel, én is úgy csináltam mint te, hogy ki-be rakogattam az ágyba, ha nem volt kedvem, mellettem aludt.

Én nem fogtam ezt fel túl nagy problémának, mi így csináltuk, és kész.

Sokáig szopott, több mint 2 éves koráig, de még most sem alussza át az éjszakát, csak már nem cicin alszik vissza.

2014. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!