Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek sokáig kelt éjjel a...

Akinek sokáig kelt éjjel a babája mikor kezdte magától átaludni az éjszakákat?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is cicizett e a baba vagy itatni kellett, vígasztalni. Mikortól lett jobb?

2014. febr. 12. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves kora óta alussza át az éjszakát :-( Inni kelt fel minden éjjel.
2014. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

fasza, akkor még addig van időnk :-( 16 hós lesz az enyém...egy ideig apjával aludt, akkor tudtam egybe 6órát aludni, de mivel gyakran elutazik 1 hétre, ilyenkor tőlem csak a cicit fogadja el, ergó csak összezavarjuk az egyszer kap cicit egyszer nem. most mélyrepülében vagyok, cudarúl vagyok lelkileg...-(

fáradt vagyok, nyűgös, sírós vagyok, elegem van.miért nem alszik végre?? nem értem...szerencsétlennek érzem magam, mit rontottam el? és mikor lesz ennek vége? 3 gyermeket szerettem volna, de így...alig bírom vele is az éjszakák miatt...:-( amikor éjjel aludhattam azt a 6 órát egyben, újra a réginek éreztem magam, de most, azt se tudom ki vagyok...

2014. febr. 12. 13:45
 3/22 anonim ***** válasza:
Eleinte enni kelt kb 2 hónapos koráig. Aztán rengeteget éjszakáztunk, keservesen sírt, feszítette magát, rengetegszer felkelt, volt hogy 10-20 percenként. Ez kb 14-15 hónapos koráig tartott. Most 19 hónapos, inni kel fel legalább 5-ször és kb havonta becsúszik egy éjszaka amikor órákat fenn vagyunk és vigasztaljuk.
2014. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
oh szegény akkor te is kapod rendesen a kihívásokat :-(
2014. febr. 12. 14:02
 5/22 anonim ***** válasza:

Sajnos átérzem amit írsz.Ez van nálunk is.

13 hónapos,még éjjel 5-6x ébred cicizni.Ez megy születése óta.Azóta nem aludtam 2 óránál többet egyhuzamba.Borzasztó ez!Mi is 3 gyereket terveztünk.De ez annyira elvette a kedvem tőle,hogy csak ez az egy marad.Nagyon nehezen birom már.Kivagyok teljesen,tönkre mentem...:((((

2014. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Fiam 17 hónapos és az elmúlt pár napban volt 2 olyan éjszaka (17 hónap után az első!!), hogy este 9-től reggel 6-ig aludt. Ekkor evett és visszaaludt még 8-ig (max. fél 9-ig). Ja és 6-ig az ágyában, utána velem a franciaágyon. Én már ennek is örülök. Remélem idővel jobb lesz, és egyre több ilyen éjszakánk lesz. Nem cicizik, meg nem is cicizett soha.
2014. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

jaj te szegény!én ugyanígy vagyok!13 hós korában aludtam először 5-6 órát egyben amikor az apja külön szobába vitte! ez tényleg borzasztó én is így vagyok ezzel!pedig imádom a mindenem de kivagyok idegileg!

örülök kedves utolsó, talán neked már látszik a fény az alagút végén, szurkolok egyre többet tudj pihenni!!

2014. febr. 12. 14:13
 8/22 anonim ***** válasza:
Két éves múlt a napokban a kicsim és már volt mostanában 2(!) átaludt éjszakánk. Először csak csittegek, aztán simi, ha ez sem válik be, akkor cici. Ő ilyen, a szerencse a szerencsétlenségben, hogy igazán nincs ébren, nem kell altatgatni, vigasztalni, max. 2 perc az egész. Hozzászoktam, én is gyorsan visszaalszom.
2014. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
4 eves a fiam es 6 hetes koratol at alussza az ejszakakat
2014. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
19 hónapos a kislányom. Kb.4 hónapos lehetett,amikor nem bírtam tovább,hogy nem alszunk és magam mellé vettem! Azóta együtt alszunk,ha felébred,hozzábújik szopizni és alszik is tovább! Így pihenünk a legtöbbet! Nagyon ritkán fordul elő,hogy sokszor ébred vagy sokáig van fent,csak ha beteg vagy fogzik! Tudom,ebből durva viták szoktak kerekedni,de mindenki úgy csinálja,ahogy jónak làtja és ahogy a Babának a legjobb,de nálunk bevált az együttalvás! :) kitartás!
2014. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!